34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 1500m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
84 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
281 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL
96 Jasińska Aneta 1987-08-12 TKKF KUBUŚ POL
436 Kulesza Katarzyna 1984-08-14 Białystok POL
448 Majcher Elżbieta 1984-10-04 Rawa Mazowiecka POL
265 Radkowska Małgorzata 1988-01-16 Warszawa POL
353 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL
192 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL
105 Zajda Joanna 1986-10-06 Brodnica POL
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
559 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979-11-29 HERNIK TEAM POL
481 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 BKL Bełchatów POL
292 Klimek Magdalena 1980-08-30 WKB Maratończyk Włocławek POL
61 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL
558 Lasak Maria 1983-01-02 HERNIK TEAM POL
395 Matuszewska Elżbieta 1980-07-03 WKB Maratończyk Włocławek POL
556 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor POL
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
302 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL
463 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL
402 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała POL
562 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
67 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL
464 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
369 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL
483 Jarmołowicz Małgorzata 1969-05-11 MD Run Training POL
235 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL
85 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL
 

[K60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
2 Dubiela Halina 1962-09-23 Biegający Tczew POL
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
144 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL
10 Olejniczak Maria 1958-04-21 TKKF KUBUŚ SIERPC POL
 

[K70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
522 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic Łódź POL

Lista uczestników - 1500m - K

[K30] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
84 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów      
                  
                  

[K35] - 1500m - (8)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
281 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna      
96 Jasińska Aneta 1987-08-12 TKKF KUBUŚ      
436 Kulesza Katarzyna 1984-08-14 Białystok      
448 Majcher Elżbieta 1984-10-04 Rawa Mazowiecka      
265 Radkowska Małgorzata 1988-01-16 Warszawa      
353 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE      
192 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa      
105 Zajda Joanna 1986-10-06 Brodnica      
                  
                  

[K40] - 1500m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
559 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979-11-29 HERNIK TEAM      
481 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 BKL Bełchatów      
292 Klimek Magdalena 1980-08-30 WKB Maratończyk Włocławek      
61 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo      
558 Lasak Maria 1983-01-02 HERNIK TEAM      
395 Matuszewska Elżbieta 1980-07-03 WKB Maratończyk Włocławek      
556 Włodarczyk Patrycja 1980-06-09 JKLA Jawor      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 1500m - K

[K45] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
302 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka      
463 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
402 Lachowska Magdalena 1974-08-11 KS. SPRINT Bielsko-Biała      
562 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES      
                  
                  

[K50] - 1500m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
67 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk      
464 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice      
                  
                  

[K55] - 1500m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
369 Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin      
483 Jarmołowicz Małgorzata 1969-05-11 MD Run Training      
235 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO      
85 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów      
                  
                  

[K60] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
2 Dubiela Halina 1962-09-23 Biegający Tczew      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 1500m - K

[K65] - 1500m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc      
10 Olejniczak Maria 1958-04-21 TKKF KUBUŚ SIERPC      
                  
                  

[K70] - 1500m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
522 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic Łódź      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web