34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 5000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
54 Babiński Łukasz 1985-05-27 KB Biegający DietetykTeam POL
250 Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL
290 Hasiak Maciej 1986-12-21 SKB Stalowa Wola -
514 Kobiela Piotr 1987-09-16 Sulęczyno POL
14 Malinowski Adam 1986-11-04 Team Adaśko POL
62 Mielewczyk Łukasz 1987-03-10 Biegający Dietetyk Team POL
515 Mikuś Marcin 1986-01-15 Tczew POL
181 Reclaf Piotr 1989-06-28 KB Biegający DietetykTeam POL
546 Sokołowski Ryszard 1987-06-16 LKB Piraci Petk POL
505 Wacko Marcin 1985-06-07 Poznań POL
364 Witkowski Michał 1989-07-05 #PLANBIEGANIE POL
372 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
507 Flaga Przemysław 1983-01-27 KB Sporting POL
22 Godlewski Łukasz 1982-05-10 Godlewski Runners POL
8 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL
285 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL
51 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
555 Domagalski Marcin 1979-04-15 SSA Legia 1926 Warszawa POL
549 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL
377 Regimowicz Tomasz 1976-08-21 Adam Draczyński Running T POL
519 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL
132 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE POL
127 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
262 Bochenko Daniel 1972-07-14 Brzozowa POL
403 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL
370 Chmielewski Andrzej 1973-04-26 Zryw Zazamcze Włocławek POL
427 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL
129 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz POL
349 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL
228 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL
21 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL
48 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek POL
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
210 Góralski Jarosław 1969-05-28 Kutno POL
3 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL
268 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
26 Alfut Grzegorz 1961-05-31 TKKF KUBUŚ SIERPC POL
337 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew POL
478 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL
308 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL
462 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL
468 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław POL
557 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 MLUKS Trzebiatów POL
516 Maj Tadeusz 1963-01-12 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL
359 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin POL
224 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL
81 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
320 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj POL
213 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL
328 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL
325 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL
521 Pajda Henryk 1955-05-22 KS Dynamic Łódź POL
511 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL
345 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
27 Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia POL
43 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL
282 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL
73 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL
535 Piekarczyk Wojciech 1953-04-22 KS.Żeglina POL
409 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL
218 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
456 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL
332 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL
540 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL
133 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL
513 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
206 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL
143 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL
128 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL

Lista uczestników - 5000m - M

[M35] - 5000m - (12)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
54 Babiński Łukasz 1985-05-27 KB Biegający DietetykTeam      
250 Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa      
290 Hasiak Maciej 1986-12-21 SKB Stalowa Wola      
514 Kobiela Piotr 1987-09-16 Sulęczyno      
14 Malinowski Adam 1986-11-04 Team Adaśko      
62 Mielewczyk Łukasz 1987-03-10 Biegający Dietetyk Team      
515 Mikuś Marcin 1986-01-15 Tczew      
181 Reclaf Piotr 1989-06-28 KB Biegający DietetykTeam      
546 Sokołowski Ryszard 1987-06-16 LKB Piraci Petk      
505 Wacko Marcin 1985-06-07 Poznań      
364 Witkowski Michał 1989-07-05 #PLANBIEGANIE      
372 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek      
                  
                  

[M40] - 5000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
507 Flaga Przemysław 1983-01-27 KB Sporting      
22 Godlewski Łukasz 1982-05-10 Godlewski Runners      
8 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE      
285 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec      
51 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
                  
                  

[M45] - 5000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
555 Domagalski Marcin 1979-04-15 SSA Legia 1926 Warszawa      
549 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć      
377 Regimowicz Tomasz 1976-08-21 Adam Draczyński Running T      
519 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice      
132 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE      
127 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 5000m - M

[M50] - 5000m - (9)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
262 Bochenko Daniel 1972-07-14 Brzozowa      
403 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa      
370 Chmielewski Andrzej 1973-04-26 Zryw Zazamcze Włocławek      
427 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk      
129 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz      
349 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin      
228 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn      
21 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE      
48 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek      
                  
                  

[M55] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
210 Góralski Jarosław 1969-05-28 Kutno      
3 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training      
268 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień      
                  
                  

[M60] - 5000m - (11)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
26 Alfut Grzegorz 1961-05-31 TKKF KUBUŚ SIERPC      
337 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew      
478 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica      
308 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
462 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
468 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław      
557 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 MLUKS Trzebiatów      
516 Maj Tadeusz 1963-01-12 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
359 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin      
224 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna      
81 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 5000m - M

[M65] - 5000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
320 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj      
213 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
328 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn      
325 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
521 Pajda Henryk 1955-05-22 KS Dynamic Łódź      
511 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn      
345 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS      
                  
                  

[M70] - 5000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
27 Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia      
43 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
282 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna      
73 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK      
535 Piekarczyk Wojciech 1953-04-22 KS.Żeglina      
409 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin      
218 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin      
                  
                  

[M75] - 5000m - (5)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
456 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły      
332 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków      
540 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice      
133 Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak      
513 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 5000m - M

[M80] - 5000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
206 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza      
143 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa      
128 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web