34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 10000m - K

 

[K30]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
84 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL
 

[K35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
233 Brzezina Ewelina 1986-12-15 LG Stadtwerke Monachium POL
353 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL
 

[K40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
476 Arseniuk Anna 1981-07-05 TS Opatrunki Toruń POL
559 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979-11-29 HERNIK TEAM POL
558 Lasak Maria 1983-01-02 HERNIK TEAM POL
479 Wójcik Weronika 1982-09-17 Warszawa POL
 

[K45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
463 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL
342 Gutral Magdalena 1978-12-01 KUNA TEAM POL
 

[K50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
334 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL
464 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice POL
 

[K55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
85 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL
 

[K65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
144 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL
 

[K80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
198 Prymakowska Barbara 1943-11-07 Tarnów POL

Lista uczestników - 10000m - K

[K30] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
84 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów      
                  
                  

[K35] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
233 Brzezina Ewelina 1986-12-15 LG Stadtwerke Monachium      
353 Suwaj Aneta 1986-01-21 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE      
                  
                  

[K40] - 10000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
476 Arseniuk Anna 1981-07-05 TS Opatrunki Toruń      
559 Cieślewicz-Galas Katarzyna 1979-11-29 HERNIK TEAM      
558 Lasak Maria 1983-01-02 HERNIK TEAM      
479 Wójcik Weronika 1982-09-17 Warszawa      
                  
                  

[K45] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
463 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice      
342 Gutral Magdalena 1978-12-01 KUNA TEAM      
                  
                  

[K50] - 10000m - (2)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
334 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin      
464 Maj Beata 1971-08-16 UKS Olimp Kozienice      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 10000m - K

[K55] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
85 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów      
                  
                  

[K65] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
144 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc      
                  
                  

[K80] - 10000m - (1)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
198 Prymakowska Barbara 1943-11-07 Tarnów      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web