34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - 10000m - M

 

[M35]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
319 Borawski Paweł 1986-08-31 DUDYCZ run POL
29 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL
56 Scelina Wojciech 1989-05-24 - -
30 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak POL
 

[M40]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
8 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL
285 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL
548 Miros Aleksander 1984-04-09 Warszawa POL
508 Przybylski Rafał 1981-01-27 Kutno POL
384 Sztypka Konrad 1981-04-08 WKB Maratończyk Włocławek POL
51 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL
 

[M45]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
502 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 LKS Koluszki POL
519 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL
132 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE POL
 

[M50]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
129 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz POL
454 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL
48 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek POL
 

[M55]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
324 Błaszczyk Czesław 1964-11-20 Krośniewice POL
122 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL
210 Góralski Jarosław 1969-05-28 Kutno POL
561 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES POL
 

[M60]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
433 Bogusz Wojciech 1961-10-22 Białystok POL
297 Gnysiński Jacek 1960-04-07 KS Sieradz Biega POL
308 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL
462 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL
468 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław POL
356 Wrzesiński Kazimierz 1962-10-10 WKB Maratończyk Włocławek POL
81 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL
 

[M65]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
320 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj POL
387 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL
213 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL
325 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL
511 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL
413 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok POL
 

[M70]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
423 Bujalski Jan 1950-05-28 WKB Maratończyk Włocławek POL
43 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL
535 Piekarczyk Wojciech 1953-04-22 KS.Żeglina POL
409 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL
 

[M75]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
205 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Huragan Wołomin POL
456 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL
332 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL
513 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL
 

[M80]    

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
206 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL
143 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL
128 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL

Lista uczestników - 10000m - M

[M35] - 10000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
319 Borawski Paweł 1986-08-31 DUDYCZ run      
29 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek      
56 Scelina Wojciech 1989-05-24 -      
30 Święcicki Samuel 1986-04-16 Brak      
                  
                  

[M40] - 10000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
8 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE      
285 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec      
548 Miros Aleksander 1984-04-09 Warszawa      
508 Przybylski Rafał 1981-01-27 Kutno      
384 Sztypka Konrad 1981-04-08 WKB Maratończyk Włocławek      
51 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team      
                  
                  

[M45] - 10000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
502 Pietrzyk Krzysztof 1979-03-18 LKS Koluszki      
519 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice      
132 Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE      
                  
                  

[M50] - 10000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
129 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz      
454 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3      
48 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 10000m - M

[M55] - 10000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
324 Błaszczyk Czesław 1964-11-20 Krośniewice      
210 Góralski Jarosław 1969-05-28 Kutno      
122 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń      
561 Ossowski Dariusz 1965-12-12 SKL FILIPPIDES      
                  
                  

[M60] - 10000m - (7)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
433 Bogusz Wojciech 1961-10-22 Białystok      
297 Gnysiński Jacek 1960-04-07 KS Sieradz Biega      
308 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów      
462 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie      
468 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław      
356 Wrzesiński Kazimierz 1962-10-10 WKB Maratończyk Włocławek      
81 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk      
                  
                  

[M65] - 10000m - (6)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
320 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj      
387 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn      
213 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin      
325 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk      
511 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn      
413 Sysuła Janusz 1957-01-19 Białystok      
                  
                  

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- 10000m - M

[M70] - 10000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
423 Bujalski Jan 1950-05-28 WKB Maratończyk Włocławek      
43 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok      
535 Piekarczyk Wojciech 1953-04-22 KS.Żeglina      
409 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin      
                  
                  

[M75] - 10000m - (4)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
205 Dembiński Eugeniusz 1944-08-10 Huragan Wołomin      
456 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły      
332 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków      
513 Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg      
                  
                  

[M80] - 10000m - (3)    

Seria Tor Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość Wynik Miejsce M-ce kw
206 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza      
143 Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa      
128 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock      
                  
                  
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web