34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Lista uczestników - rzut dyskiem - K

 

[K35]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
388 Gryc Joanna 1985-02-21 MD Run Trening POL
 

[K40]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
391 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY POL
245 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY POL
 

[K45]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
400 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL
 

[K50]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
108 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów POL
78 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL
 

[K55]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
18 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 LKS Lubusz Słubice POL
201 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL
188 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno POL
422 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman POL
147 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL
 

[K60]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
461 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL
238 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL
236 Rutkowska Teresa 1961-10-13 opp kolobrzeg POL
414 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL
 

[K65]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
244 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL
300 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL
375 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL
 

[K70]    1,00 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
111 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL
121 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo POL
 

[K75]    0,75 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
64 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL
200 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL
341 Kikowska Bogusława 1946-05-29 Zduńska Wola POL
 

[K80]    0,75 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
161 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice POL
120 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn POL
 

[K85]    0,75 kg

Nr startowy Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj
65 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL

Lista uczestników - rzut dyskiem - K

[K35] - rzut dyskiem - (1)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
388 Gryc Joanna 1985-02-21 MD Run Trening                
                        
                        

[K40] - rzut dyskiem - (2)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
391 Kalista-Łebek Beata 1980-08-09 UKS OTRĘBUSY                
245 Ugniewska-Miros Monika 1980-12-27 UKS OTRĘBUSY                
                        
                        

[K45] - rzut dyskiem - (1)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
400 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - K

[K50] - rzut dyskiem - (2)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
108 Bońda Monika 1972-10-02 OKej Brwinów                
78 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków                
                        
                        

[K55] - rzut dyskiem - (5)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
18 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 LKS Lubusz Słubice                
201 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ                
188 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno                
422 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman                
147 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - K

[K60] - rzut dyskiem - (4)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
461 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice                
238 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz                
236 Rutkowska Teresa 1961-10-13 opp kolobrzeg                
414 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 KROKUS ASTROMAL LESZNO                
                        
                        

[K65] - rzut dyskiem - (3)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
244 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg                
300 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie                
375 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn                
                        
                        

[K70] - rzut dyskiem - (2)    1,00 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
111 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz                
121 Malgrem Maria 1951-07-22 Tomaszkowo                
                        
                        

   

34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024

- rzut dyskiem - K

[K75] - rzut dyskiem - (3)    0,75 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
64 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań                
200 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa                
341 Kikowska Bogusława 1946-05-29 Zduńska Wola                
                        
                        

[K80] - rzut dyskiem - (2)    0,75 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
161 Kozioł Anna 1941-10-24 UTW Gliwice                
120 Romanowska Helena 1941-03-21 Olsztyn                
                        
                        

[K85] - rzut dyskiem - (1)    0,75 kg

Nr Nazwisko Imię Data ur. Klub/Miejscowość  1  2  3  4  5  6 Wynik Miejsce
65 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań                
                        
                        
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web