33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024
 

Pełny raport wyników

Oznaczenia:
DNS - zawodnik nie stawił się na starcie konkurencji
DNF - zawodnik nie ukończył konkurencji
DQ - zawodnik został zdyskwalifikowany
BW - zawodnik nie uzyskał wyniku
NM - zawodnik nie uzyskał wyniku

 

60m ppł.

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworska Marta 1987-01-30 MKS OSA Zgorzelec POL 11.20 - 11.13 557
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 11.60 - 10.70 627
2 Olejniczak Agnieszka 1983-04-01 BŁYSKAWICA DOMANIEWICE POL 12.02 - 11.16 553
3 Detko Kalina 1979-09-20 Dartford Harriers GBR 12.39 - 11.20 546
- Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 10.00 - 8.73 1000
- Kujawska Monika 1978-08-05 Puck POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 10.43 - 9.24 895
2 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 12.12 - 10.74 621
3 Halak Anna 1973-04-16 UKL Feniks Świdwin POL 12.88 - 11.41 514
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Schmelzer Theressa 1960-10-15 Hartbeespoort AtheticClub - 12.01 - 9.59 827
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 13.89 - 11.00 578
3 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 14.24 - 11.27 535
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 8.46 - 8.42 912
2 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 12.93 - 12.70 86
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 9.98 - 9.48 626
2 Malinowski Michał 1983-09-17 KS Dynamic POL 11.40 - 11.06 299
3 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 13.41 - 12.92 67
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 9.10 - 8.53 880
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 11.01 - 10.32 437
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 9.12 - 8.27 957
2 Chart Jan 1969-12-07 ULKS Technik Trzcinica POL 10.68 - 9.46 631
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.01 - 9.82 546
4 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 11.72 - 10.38 425
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 9.84 - 8.57 869
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 12.16 - 10.51 399
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 12.45 - 10.85 336
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Namysłów POL 12.69 - 11.14 286
5 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 23.47 - 20.11 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 10.56 - 9.22 691
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 10.92 - 9.54 611
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 11.99 - 10.29 443
4 Bakuła Jerzy 1960-04-25 UKS Clan Ostrołęka POL 12.71 - 10.81 343
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 10.52 - 8.70 831
2 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 11.12 - 9.03 741
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 13.68 - 11.00 309
- Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL DNF - DNF 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 10.03 - 8.04 1028
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 10.78 - 8.55 874
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 11.92 - 9.55 609
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 10.38 - 8.06 1022
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 17.79 - 13.30 40
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 15.25 - 10.67 369
 
 

60m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com POL 8.27 - 8.27 817
2 Pawlok Anna 1989-09-12 Triathlon Training Center POL 8.77 - 8.77 681
- Kotulska Martyna 1994-01-31 KS Lemiesz Team Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL 8.50 - 8.50 753
2 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 8.54 - 8.54 742
3 Jędrusiak Olga 1987-11-10 MUKLADębicaKorzeniowskipl POL 8.82 - 8.82 668
4 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 8.94 - 8.94 637
5 Jarząbek Milena 1984-08-01 Złotniki POL 9.61 - 9.61 479
- Rżewska Katarzyna 1987-04-24 Ks Herosi POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL 8.21 - 7.95 911
2 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL 8.27 - 8.26 820
3 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice - 9.12 - 9.11 595
4 Detko Kalina 1979-09-20 Dartford Harriers GBR 9.25 - 8.96 632
5 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL 9.26 - 9.25 561
6 Milczarek Aneta 1980-06-17 Kutno Biega POL 9.64 - 9.41 524
7 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 11.15 - 10.80 254
- Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL DNS - DNS 0
- Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 8.23 - 7.91 923
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 8.86 - 8.45 766
3 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 9.00 - 8.65 712
4 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 9.33 - 8.70 699
5 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 9.42 - 8.79 675
6 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 9.51 - 9.07 605
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 8.72 - 8.07 875
2 Halak Anna 1973-04-16 UKL Feniks Świdwin POL 9.00 - 8.33 800
3 Deoniziak Dorota 1970-11-27 - POL 9.57 - 8.67 707
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 9.76 - 8.97 629
5 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 9.77 - 9.05 610
6 Podmanicka Marzena 1971-02-17 Radom POL 10.26 - 9.29 552
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pukowska Edyta 1969-01-08 UKS Celsium Skarżysko-Kam POL 9.81 - 8.75 686
2 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 11.11 - 9.70 460
3 Jędrzejczyk-Góral Beata 1964-06-17 Wrocław POL 12.06 - 10.45 313
- Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 10.74 - 8.98 627
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 11.13 - 9.51 501
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 11.49 - 9.61 479
- Marek Ewa 1960-07-23 Athletics Busko Zdrój POL DNS - DNS 0
- Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL DNS - DNS 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 10.81 - 8.91 645
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 11.50 - 9.35 538
3 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL 12.20 - 9.98 402
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 10.11 - 7.99 899
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 13.46 - 10.64 281
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 11.92 - 8.94 637
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 14.26 - 10.79 256
3 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC POL 15.37 - 11.90 109
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 14.27 - 9.65 471
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 7.36 - 7.25 816
2 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 7.44 - 7.33 779
3 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 7.45 - 7.41 742
4 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL 7.52 - 7.48 711
5 Nieciecki Adam 1987-05-14 12 Batalion Dowodzenia POL 7.61 - 7.57 672
6 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 7.64 - 7.53 689
7 Tomczak Cezary 1987-04-01 Wisła Borek POL 7.67 - 7.63 646
8 Tarkowski Kamil 1987-06-14 KS Sprinterzy.com POL 7.77 - 7.73 605
9 Janczak Artur 1986-03-28 Żory POL 7.97 - 7.89 541
10 Gołębiewski Marek 1988-03-16 Warszawa POL 7.99 - 7.98 507
11 Jabłoński Łukasz 1986-05-13 Białe Błota POL 8.48 - 8.40 362
- Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 7.57 - 7.36 765
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 7.98 - 7.75 596
3 Brela Arkadiusz 1984-01-18 Mikolow POL 8.22 - 8.03 489
4 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 8.36 - 8.12 456
5 Mreła Adrian 1982-10-22 ROKA POL 9.13 - 8.87 229
- Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL DNS - DNS 0
- Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
- Świderski Jakub 1981-11-05 KS sprintwarsaw POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 7.39 - 7.00 939
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 7.40 - 6.90 990
3 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 7.55 - 7.19 845
4 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 7.56 - 7.20 840
5 Plesa Peter 1978-12-18 Gdynia POL 7.68 - 7.32 783
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 7.73 - 7.21 835
7 Stępkowski Radosław 1979-01-13 Warszawa POL 7.73 - 7.36 765
8 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 7.88 - 7.39 751
9 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 7.89 - 7.36 765
10 Zieliński Aleksander 1978-05-17 Drwęca Kaszczorek POL 9.28 - 8.84 237
11 Kwiatkowski Marcin 1976-07-27 TS Opatrunki POL 9.45 - 8.91 219
- Przysiwek Piotr 1975-08-20 Drzecin POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 7.90 - 7.29 797
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 8.12 - 7.45 724
3 Delewski Piotr 1973-06-16 KSG Pelplin Sprint Kulice POL 8.13 - 7.55 680
4 Zienkiewicz Janusz 1972-01-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL POL 8.30 - 7.62 650
5 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 8.36 - 7.68 625
6 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 8.38 - 7.74 601
7 Guzowski Jarosław 1971-06-16 -------- POL 8.43 - 7.74 601
8 Witt Grzegorz 1969-05-03 Gdynia POL 8.60 - 7.81 572
9 Wąsowicz Rafał 1974-01-21 eco-drive.pl POL 8.67 - 8.05 481
10 Nocuń Adam 1970-03-11 Kraków POL 8.71 - 7.95 518
11 Dziedziński Tomasz 1972-01-04 UKS OTRĘBUSY POL 9.90 - 9.09 177
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 7.65 - 6.87 1006
2 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier POL 7.73 - 6.90 990
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 7.88 - 7.07 903
4 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 8.30 - 7.41 742
5 Krupa Miroslaw 1964-11-09 Piastow POL 8.72 - 7.69 621
6 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz POL 8.87 - 8.01 496
7 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 10.09 - 8.90 222
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 8.30 - 7.23 826
2 Marek Andrzej 1960-05-25 Athletics Busko Zdrój POL 8.84 - 7.61 654
3 Gasek Wiesław 1960-06-11 UKL Feniks Świdwin POL 8.91 - 7.67 629
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 8.96 - 7.67 629
5 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 8.98 - 7.87 549
6 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 9.71 - 8.46 344
7 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 10.06 - 8.77 255
8 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 10.89 - 9.38 119
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 8.58 - 7.25 816
2 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 8.64 - 7.30 793
- Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL DNS - DNS 0
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 8.70 - 7.06 908
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 8.98 - 7.34 774
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 9.06 - 7.35 769
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 9.13 - 7.36 765
5 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 9.32 - 7.67 629
6 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 9.43 - 7.76 592
7 Tomczak Jan 1952-12-27 Atlas Jarocin POL 9.45 - 7.72 609
8 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 10.10 - 8.25 411
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 9.24 - 7.34 774
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 9.24 - 7.34 774
3 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL Rdom POL 9.75 - 7.75 596
4 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 10.70 - 8.32 388
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 10.76 - 8.36 375
6 Dysarz Zygmunt 1948-07-22 Bydgoszcz POL 11.78 - 9.36 123
7 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 11.79 - 9.17 160
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 11.89 - 8.94 212
2 Frąckowiak Jan 1939-06-21 TKKF ZJEDNOCZENI-Bydgoszc POL 12.25 - 9.01 195
3 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 12.83 - 9.55 90
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 13.64 - 10.36 7
5 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 18.83 - 14.42 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 15.22 - 10.90 0
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 14.23 - 9.34 126
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 29.92 - 19.63 0
 
 

3000m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 12:36.69 - 12:36.69 508
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzonka Kamila 1986-12-10 KS Sokół Zblewo POL 11:11.12 - 11:11.12 724
2 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 11:23.67 - 11:23.67 690
3 Brzezina Ewelina 1986-12-15 Rybnik POL 11:43.86 - 11:43.86 637
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sienkiewicz-Gadzikowska Paulina 1981-08-26 Piła POL 11:30.90 - 11:03.47 745
2 Woźniak Joanna 1983-09-25 MLUKS Trzebiatów POL 12:06.21 - 11:49.29 623
3 Myszkiewicz-Kurkiewicz Agnieszka 1982-01-17 Pod Sokolim Okiem POL 12:54.12 - 12:23.39 539
- Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL DNS - DNS 0
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 12:19.81 - 11:25.88 684
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 14:54.64 - 13:26.88 400
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 11:33.17 - 10:01.67 927
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 15:08.70 - 12:53.21 471
2 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 18:02.72 - 14:43.82 258
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 15:25.77 - 12:19.60 548
2 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 17:23.78 - 13:44.69 364
3 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Klub Kociewiak Tczew POL 22:56.51 - 18:19.69 26
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 19:43.44 - 14:32.31 278
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic POL 19:19.80 - 13:33.37 387
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwiński Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza POL 08:31.11 - 08:30.75 902
2 Sokołowski Ryszard 1987-06-16 LKB Piraci Petk POL 09:02.68 - 08:58.45 756
3 Wacko Marcin 1985-06-07 Poznań POL 09:06.99 - 08:54.96 774
4 Filiciak Michał 1984-12-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 09:14.12 - 08:57.94 759
5 Kita Piotr 1987-01-03 MOK Mszana Dolna POL 09:31.56 - 09:23.04 638
6 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 09:59.82 - 09:46.62 534
7 Janik Sławomir 1986-11-16 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 10:17.69 - 10:08.49 446
- Borzymowski Paweł 1988-02-08 Pszczółkowski Team POL DNS - DNS 0
- Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL DNS - DNS 0
- Lubieniecki Kamil 1988-09-13 Jagoda Running Team POL DNF - DNF 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Godlewski Łukasz 1982-05-10 Godlewski Runners POL 09:26.20 - 09:01.51 741
2 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka POL 09:28.22 - 08:51.00 794
3 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 09:38.51 - 09:09.06 704
4 Brzozowski Szymon 1981-11-17 www.biegowe.pl POL 09:45.11 - 09:15.33 674
5 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 10:00.96 - 09:26.04 624
6 Barabasz Mariusz 1982-08-11 Kaliska Kościerskie POL 10:16.67 - 09:49.78 521
7 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 10:25.09 - 09:57.84 488
- Piotraschke Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POL DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czaja Leszek 1976-12-18 TRI STAROGARD GDAŃSKI POL 09:50.23 - 08:58.58 756
2 Morawski Robert 1978-01-13 LKS Vectra/WireCo Sport POL 09:56.32 - 09:08.55 706
3 Karasiński Bartosz 1978-02-25 KS Dynamic Łódź POL 10:13.36 - 09:28.71 612
4 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk POL 10:21.29 - 09:17.67 663
5 Kwiatkowski Marcin 1976-07-27 TS Opatrunki POL 12:42.31 - 11:35.61 173
- Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL DNS - DNS 0
- Waleński Michał 1974-04-04 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
- Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borychowski Mariusz 1972-06-26 TKKF Koszalin POL 09:30.45 - 08:23.54 942
2 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 09:46.27 - 08:33.04 889
3 Pranckunas Petras 1969-09-06 Na, pagauk! LTU 09:49.12 - 08:26.64 924
4 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 10:08.55 - 08:43.35 834
5 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 10:15.73 - 09:03.50 731
6 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 10:29.57 - 09:10.94 695
7 Karasiński Marcin 1970-09-03 Kalisz POL 10:51.69 - 09:25.41 627
8 Steinka Marian 1971-02-24 Kościerzyna POL 11:00.45 - 09:33.01 593
9 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 11:45.56 - 10:06.78 452
- Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL DNS - DNS 0
- Zielonka Robert 1973-11-29 Dulowa POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 09:33.35 - 08:04.37 1052
2 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Jelenia Góra POL 10:20.31 - 08:39.32 855
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 10:33.65 - 08:45.61 822
4 Prusik Andrzej 1967-11-05 Olsztyn POL 11:51.37 - 10:00.97 475
5 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 13:19.81 - 10:57.28 277
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 Tychowo POL 11:01.78 - 08:53.66 780
2 Płochocki Ryszard 1961-03-11 UKS-12 Kalisz POL 11:08.07 - 08:53.52 781
3 Rewaj Jan 1963-01-06 Złotnik POL 11:25.84 - 09:13.06 685
4 Maj Tadeusz 1963-01-12 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 11:31.78 - 09:17.85 662
5 Alfut Grzegorz 1961-05-31 Velo Sierpc POL 12:12.30 - 09:44.81 541
6 Łukaszewicz Ryszard 1961-04-03 Warszawa POL 12:39.14 - 10:06.25 454
7 Nadkański Marek 1962-03-24 MOK Mszana Dolna POL 13:03.07 - 10:31.47 361
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 12:07.03 - 09:00.69 745
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 12:11.80 - 09:10.02 699
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 12:13.59 - 09:22.96 638
4 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 13:03.49 - 10:07.36 450
5 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 13:29.42 - 10:27.46 375
6 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 13:33.63 - 10:05.10 459
7 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 13:33.72 - 10:11.59 434
- Born Andrzej 1957-11-30 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL DNS - DNS 0
- Kop-Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 12:45.57 - 09:11.06 694
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 13:18.33 - 09:28.25 614
3 Piekarczyk Wojciech 1953-04-22 KS.Żeglina POL 13:24.20 - 09:51.65 513
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 14:05.77 - 09:27.93 616
2 Kondratas Ronaldas 1945-09-05 Inžinierija LTU 14:11.88 - 09:32.04 597
3 Kik Andrzej 1947-07-16 Nie Marnuj Tlenu POL 15:13.86 - 10:28.46 372
4 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 16:41.79 - 11:20.82 210
5 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB Płońsk POL 17:45.90 - 12:21.55 80
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 17:12.65 - 11:07.50 247
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 21:37.41 - 14:10.06 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Adruszkiewicz Damian 2002-04-03 Stargard POL DNS - DNS 0
 
 

3000m chód

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sojka Anna 1984-09-20 Zarzecze POL 18:10.02 - 17:29.14 580
2 Stafi Joanna 1984-02-26 Czechowice-Dziedzice POL 19:38.34 - 18:54.15 462
- Płoszczyca Kamila 1984-11-26 TS AKS Chorzów - DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pazda-Pozorska Małgorzata 1982-02-16 AML Słupsk POL 17:23.02 - 16:17.31 690
2 Niewierko Maria 1983-07-19 RK Athletics POL 17:46.25 - 16:57.20 627
3 Biernacka Joanna 1983-09-02 RK Athletics POL 18:18.70 - 17:28.16 581
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łobacz Patrycja 1977-05-21 RK Atletics POL 19:17.32 - 17:25.18 586
2 Mrass Angelika 1974-12-07 RK Athletics Warszawa POL 21:01.84 - 18:27.52 497
- Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 17:42.11 - 14:47.50 840
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 16:52.93 - 13:57.90 930
- Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL DQ - DQ 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda POL 18:20.47 - 13:47.33 950
2 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 19:37.51 - 14:55.14 827
3 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 21:50.16 - 16:46.99 643
4 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Klub Kociewiak Tczew POL 23:49.85 - 18:30.85 493
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL 14:17.04 - 14:09.07 753
- Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL DQ - DQ 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach POL 14:15.60 - 13:37.35 817
2 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa POL 16:02.51 - 15:26.32 607
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa-Rawa Maz. POL 20:32.59 - 19:55.12 221
4 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 20:39.28 - 19:43.88 233
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 14:42.73 - 13:44.12 803
2 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 15:18.03 - 14:03.58 764
3 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics POL 16:47.18 - 15:40.30 582
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 17:08.00 - 15:13.99 629
2 Cyrus Bogdan 1970-11-19 Victoria Strzebiń POL 17:13.80 - 15:11.40 634
3 Przybyszewski Hubert 1973-01-22 RK Athletics POL 20:59.86 - 18:49.59 297
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz POL 18:41.40 - 16:11.58 528
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 22:01.37 - 18:34.31 317
3 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 22:37.64 - 18:54.44 291
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 15:25.45 - 12:16.94 993
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL 19:20.63 - 15:24.21 610
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 GULKS Barwice POL 21:11.84 - 17:02.94 446
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 17:21.17 - 13:32.53 827
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 17:41.97 - 13:40.27 811
3 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 19:18.60 - 14:54.90 664
4 Kostecki Wiesław 1955-02-09 NW CZŁAPSKI TEAM POL 25:22.22 - 19:11.25 271
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 22:29.50 - 16:16.77 520
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 17:15.41 - 12:12.35 1003
 
 

200m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa POL 26.85 0 26.85 836
2 Kazek Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com POL 26.89 0 26.89 833
3 Pawlok Anna 1989-09-12 Triathlon Training Center POL 28.45 0 28.45 712
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL 28.29 0 28.12 736
2 Jędrusiak Olga 1987-11-10 MUKLADębicaKorzeniowskipl POL 29.54 0 29.54 632
3 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 29.87 0 29.87 609
4 Kamysz Magdalena 1984-06-06 KS Sokół Zblewo POL 31.36 0 30.93 538
5 Jarząbek Milena 1984-08-01 Złotniki POL 32.45 0 32.01 470
- Ilczuk Weronika 1986-03-27 Lemiesz Team Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 26.22 0 24.87 1004
2 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL 27.97 0 26.53 862
3 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL 28.28 0 27.68 770
4 Detko Kalina 1979-09-20 Dartford Harriers GBR 30.70 0 29.12 662
5 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice - 30.91 0 30.25 583
6 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL 31.69 0 31.02 532
7 Milczarek Aneta 1980-06-17 Kutno Biega POL 32.94 0 31.49 502
- Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL DNS - DNS 0
- Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 26.76 0 25.18 977
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 28.30 0 25.79 924
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 28.91 0 26.99 825
4 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 30.22 0 28.44 712
5 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 31.55 0 28.75 689
6 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 32.06 0 29.93 605
7 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 32.31 0 29.45 639
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 28.76 0 26.00 906
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 29.93 0 26.40 873
3 Halak Anna 1973-04-16 UKL Feniks Świdwin POL 31.05 0 28.07 740
4 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 31.93 0 28.86 681
5 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź POL 32.02 0 28.24 727
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.39 0 29.94 604
7 Podmanicka Marzena 1971-02-17 Radom POL 35.03 0 30.89 541
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn POL 29.82 0 25.86 918
2 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 37.27 0 31.24 518
3 Klejna Wiesława 1967-09-19 KS Sokół Zblewo POL 38.81 0 33.38 391
4 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 41.75 0 35.30 292
5 Jędrzejczyk-Góral Beata 1964-06-17 Wrocław POL 45.39 0 38.05 175
- Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 38.02 0 31.32 513
2 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 38.92 0 31.22 520
- Marek Ewa 1960-07-23 Athletics Busko Zdrój POL DNS - DNS 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 37.38 0 29.45 639
2 Arażny Grażyna 1954-02-28 Warszawa POL 46.80 0 35.87 265
- Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz POL 39.01 0 29.35 646
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 50.22 0 37.43 198
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 46.30 0 32.21 458
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 52.06 0 36.61 232
3 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC POL 55.00 0 39.83 115
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 58.38 0 35.80 268
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czyż Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków POL 22.05 0 21.45 1066
2 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 24.04 0 23.09 840
3 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 24.45 0 23.33 809
4 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 24.52 0 23.55 781
5 Tarkowski Kamil 1987-06-14 KS Sprinterzy.com POL 25.25 0 24.57 658
6 Wojtkowski Jan 1986-09-26 AZS AWF Warszawa POL 25.77 0 24.91 619
7 Janczak Artur 1986-03-28 Żory POL 26.64 0 25.75 529
- Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Nieciecki Adam 1987-05-14 12 Batalion Dowodzenia POL DNF - DNF 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 22.88 0 21.14 1112
2 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 23.50 0 21.85 1009
3 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 24.28 0 22.87 868
4 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 25.27 0 23.65 768
5 Kępiński Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock POL 25.77 0 23.96 730
- Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL DNS - DNS 0
- Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 24.05 0 21.93 997
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 24.20 0 21.64 1039
3 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 25.10 0 22.44 926
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL 25.87 0 23.59 776
5 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 25.93 0 23.19 827
6 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 26.01 0 23.41 798
7 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 26.97 0 24.60 654
8 Szarapo Maciej 1977-01-31 AZS AWF Wrocław POL 27.48 0 24.90 620
9 Kwiatkowski Marcin 1976-07-27 TS Opatrunki POL 32.16 0 29.14 237
- Sekieta Radosław 1976-04-13 KS DYNAMIC ŁÓDŹ POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 25.71 0 22.69 892
2 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 26.44 0 23.18 828
3 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 26.72 0 23.43 796
4 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 26.75 0 23.61 773
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 27.11 0 23.77 753
6 Zienkiewicz Janusz 1972-01-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL POL 27.24 0 23.88 740
7 Wąsowicz Rafał 1974-01-21 eco-drive.pl POL 29.24 0 25.97 507
- Guzowski Jarosław 1971-06-16 -------- POL DNS - DNS 0
- Steinka Marian 1971-02-24 Kościerzyna POL DNS - DNS 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 25.14 0 21.46 1065
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 25.42 0 21.70 1030
3 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 27.35 0 23.04 846
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 28.22 0 24.09 714
5 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 29.39 0 24.92 618
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 34.72 0 29.05 243
- Olender Adam 1968-07-29 Toruń POL DNS - DNS 0
- Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gasek Wiesław 1960-06-11 UKL Feniks Świdwin POL 30.00 0 24.44 673
2 Marek Andrzej 1960-05-25 Athletics Busko Zdrój POL 30.53 0 24.87 624
3 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 31.29 0 25.31 575
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL 31.30 0 25.49 556
5 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 32.51 0 26.84 422
6 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 35.97 0 29.30 226
- Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL DNS - DNS 0
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 27.98 0 22.33 941
2 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 28.46 0 22.71 890
3 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 30.22 0 24.12 711
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 30.86 0 24.13 710
- Cząstka Jan 1958-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 30.02 0 23.15 832
2 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 31.14 0 24.01 724
3 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 31.45 0 24.42 675
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 31.61 0 24.04 720
5 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 32.58 0 25.30 577
6 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Gliwice POL 34.33 0 25.93 511
7 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 34.35 0 26.49 455
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
- Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 30.88 0 23.16 830
2 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL Rdom POL 34.27 0 25.70 534
3 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 36.43 0 26.91 416
4 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 39.40 0 28.85 257
5 Dysarz Zygmunt 1948-07-22 Bydgoszcz POL 41.74 0 31.31 110
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL DNF - DNF 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 CAS Gdynia POL 37.79 0 27.10 399
2 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 42.82 0 30.70 141
3 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 49.98 0 35.40 1
- Frąckowiak Jan 1939-06-21 TKKF ZJEDNOCZENI-Bydgoszc POL DNS - DNS 0
- Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL DNS - DNS 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 59.11 0 37.95 0
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 53.45 0 31.23 114
 
 

400m

 

[K30]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa POL 01:01.23 - 01:00.31 861
2 Pawlok Anna 1989-09-12 Triathlon Training Center POL 01:05.16 - 01:04.18 737
 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 01:04.43 - 01:01.72 815
2 Pasieka Agnieszka 1988-03-29 UKL Feniks Świdwin POL 01:09.19 - 01:07.69 632
3 Kamysz Magdalena 1984-06-06 KS Sokół Zblewo POL 01:10.68 - 01:07.22 646
4 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 01:12.96 - 01:10.39 558
- Ilczuk Weronika 1986-03-27 Lemiesz Team Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiesz Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team POL 55.45 - 51.17 1192
2 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 01:07.47 - 01:03.23 766
3 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 01:11.67 - 01:06.14 678
- Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 01:05.71 - 59.21 898
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 01:09.85 - 01:02.94 775
3 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:10.07 - 01:01.57 819
4 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 01:13.16 - 01:05.92 684
5 Brulińska Monika 1976-08-02 TKKF Płock POL 01:16.87 - 01:08.70 604
- Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 01:07.84 - 57.54 956
2 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź POL 01:12.92 - 01:01.84 811
3 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:13.50 - 01:04.03 741
4 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 01:16.23 - 01:05.24 704
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 01:32.64 - 01:12.65 499
- Marek Ewa 1960-07-23 Athletics Busko Zdrój POL DNS - DNS 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bulkeviciute Terese 1956-10-02 Na ,pagauk! LTU DNS - DNS 0
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 02:09.62 - 01:22.43 281
2 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC POL 02:25.70 - 01:36.85 73
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 03:20.59 - 01:46.15 11
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czyż Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków POL 48.86 - 47.69 1062
2 Dobek Paweł 1987-12-12 KS sprintwarsaw POL 53.23 - 51.96 804
3 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 53.83 - 51.87 809
4 Rudowski Rafał 1986-11-01 AZS AWF Warszawa POL 56.24 - 54.55 665
5 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 56.76 - 55.40 622
6 Wojtkowski Jan 1986-09-26 AZS AWF Warszawa POL 57.10 - 55.38 623
7 Behrendt Paweł 1987-11-23 Kalos Kagatos POL 01:03.59 - 01:02.07 336
- Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 50.09 - 46.43 1145
2 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 52.39 - 48.87 987
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 53.96 - 50.67 878
4 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 54.00 - 51.04 857
5 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 56.31 - 52.53 772
6 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 56.72 - 53.96 696
7 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 57.35 - 53.85 701
8 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 57.62 - 53.75 707
- Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Mreła Adrian 1982-10-22 ROKA POL DNS - DNS 0
- Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 55.84 - 51.08 854
2 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL 58.04 - 53.09 742
3 Sekieta Radosław 1976-04-13 KS DYNAMIC ŁÓDŹ POL 58.37 - 53.05 744
4 Kocerka Jacek 1976-10-07 KS Lemiesz Team POL 59.03 - 53.65 712
5 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 01:00.02 - 54.91 647
6 Szyposzyński Kamil 1978-08-31 UKL Feniks Świdwin POL 01:01.17 - 56.33 577
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Przysiwek Piotr 1975-08-20 Drzecin POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 54.84 - 48.86 988
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 57.93 - 51.27 843
3 Zienkiewicz Janusz 1972-01-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL POL 01:00.46 - 53.15 739
4 Tomczyk Marcin 1973-07-29 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 01:00.94 - 54.29 679
5 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 01:23.85 - 01:14.21 40
- Musiał Michał 1969-07-29 AMS Niemcz POL DNS - DNS 0
- Staveckas Vidas 1971-12-04 F.O.C.U.S running LTU DNS - DNS 0
- Steinka Marian 1971-02-24 Kościerzyna POL DNS - DNS 0
- Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 01:00.13 - 51.81 813
2 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria POL 01:01.98 - 52.33 784
3 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 01:03.21 - 53.37 727
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:03.27 - 54.15 686
5 Prusik Andrzej 1967-11-05 Olsztyn POL 01:07.77 - 58.00 501
6 Listowski Andrzej 1968-09-26 Namysłów POL 01:08.67 - 59.17 450
- Navagrudskas Vladas 1966-08-15 Na,pagauk LTU DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 01:05.07 - 53.83 703
2 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 01:07.45 - 56.18 585
3 Daniluk Stanisław 1963-03-20 AKM Olsztyn POL 01:09.18 - 57.62 518
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL 01:09.75 - 56.91 550
5 Marek Andrzej 1960-05-25 Athletics Busko Zdrój POL 01:12.69 - 59.31 444
6 Gasek Wiesław 1960-06-11 UKL Feniks Świdwin POL 01:12.72 - 59.33 443
7 Bakuła Jerzy 1960-04-25 UKS Clan Ostrołęka POL 01:13.55 - 01:00.01 415
8 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 01:16.67 - 01:03.42 289
9 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 01:18.46 - 01:03.58 284
10 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 01:21.02 - 01:06.10 206
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl POL 01:03.00 - 50.70 877
2 Schmelzer Warren 1954-08-05 South Africa - 01:07.10 - 52.51 774
2 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 01:07.93 - 54.28 679
3 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin POL 01:08.99 - 54.36 675
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:10.92 - 55.49 618
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 01:13.38 - 56.61 564
2 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 01:22.02 - 01:03.28 294
3 Arażny Arkadiusz 1953-02-06 Warszawa POL 01:25.08 - 01:05.64 219
- Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL DNS - DNS 0
- Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 01:16.66 - 56.40 574
2 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 01:22.39 - 59.89 420
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 01:43.14 - 01:11.89 74
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:56.30 - 01:19.77 0
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 02:26.87 - 01:29.24 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wróbel Patrycja 2004-01-22 Pasłęk POL 58.89 - 58.89 909
 
 

800m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 02:31.13 - 02:26.75 786
2 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 02:33.80 - 02:29.34 752
3 Pasieka Agnieszka 1988-03-29 UKL Feniks Świdwin POL 02:36.08 - 02:34.97 679
4 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 02:45.82 - 02:42.24 592
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiesz Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team POL 02:10.51 - 02:01.91 1154
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 02:39.31 - 02:28.81 758
3 Woźniak Joanna 1983-09-25 MLUKS Trzebiatów POL 02:41.98 - 02:34.90 680
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 02:42.85 - 02:33.32 700
- Krakowiak Monika 1983-11-23 AML Słupsk POL DNS - DNS 0
- Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL DNS - DNS 0
- Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 02:37.97 - 02:24.02 823
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 02:38.11 - 02:22.95 838
3 Brulińska Monika 1976-08-02 TKKF Płock POL 02:59.12 - 02:41.94 595
4 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 03:10.96 - 02:51.21 492
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 03:24.81 - 03:02.08 383
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 02:39.36 - 02:16.81 925
2 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 02:55.91 - 02:32.37 712
3 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź POL 03:00.22 - 02:34.72 683
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 03:25.55 - 02:53.32 470
2 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 04:01.92 - 03:16.49 260
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 04:39.24 - 03:27.03 185
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwiński Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza POL 01:57.78 - 01:57.37 876
2 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 02:02.63 - 01:59.34 825
3 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 02:06.63 - 02:05.20 682
4 Zosiuk Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów POL 02:07.21 - 02:03.80 715
5 Kita Piotr 1987-01-03 MOK Mszana Dolna POL 05:05.57 - 04:59.76 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 02:08.09 - 01:59.82 813
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 02:09.05 - 02:01.68 766
3 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 02:15.64 - 02:05.86 667
4 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team POL 02:16.82 - 02:07.98 619
5 Rogoziński Olaf 1980-02-20 Maratończyk Poznań POL 02:20.51 - 02:10.38 567
6 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 02:23.55 - 02:16.43 446
7 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL 02:26.47 - 02:18.11 415
- Matuszewski Karol 1983-12-04 KS WILKI Pomorskie POL DNS - DNS 0
- Piątkowski Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 02:06.76 - 01:56.68 894
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 02:10.61 - 01:59.27 827
3 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 02:14.38 - 02:02.72 741
4 Szyposzyński Kamil 1978-08-31 UKL Feniks Świdwin POL 02:24.80 - 02:13.29 507
- Przysiwek Piotr 1975-08-20 Drzecin POL DNS - DNS 0
- Waleński Michał 1974-04-04 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk POL DNS - DNS 0
- Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:06.05 - 01:50.56 1064
2 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:09.22 - 01:54.26 960
3 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 02:19.37 - 01:59.29 826
4 Karasiński Marcin 1970-09-03 Kalisz POL 02:25.41 - 02:05.47 676
5 Zielonka Robert 1973-11-29 Dulowa POL 02:27.30 - 02:10.24 570
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Staveckas Vidas 1971-12-04 F.O.C.U.S running LTU DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 02:15.03 - 01:53.70 975
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 02:18.23 - 01:57.34 877
3 Navagrudskas Vladas 1966-08-15 Na,pagauk LTU 02:21.03 - 01:57.77 865
3 Prusik Andrzej 1967-11-05 Olsztyn POL 02:30.80 - 02:06.97 642
- Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL DNS - DNS 0
- Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 Tychowo POL 02:30.18 - 02:01.33 775
2 Daniluk Stanisław 1963-03-20 AKM Olsztyn POL 02:38.20 - 02:08.89 599
3 Maj Tadeusz 1963-01-12 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 02:43.37 - 02:11.99 533
4 Płochocki Ryszard 1961-03-11 UKS-12 Kalisz POL 02:45.20 - 02:12.36 526
5 Łukaszewicz Ryszard 1961-04-03 Warszawa POL 02:49.91 - 02:16.13 452
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 02:55.65 - 02:21.91 349
7 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 03:02.82 - 02:24.06 314
- Alfut Grzegorz 1961-05-31 Velo Sierpc POL DNS - DNS 0
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl POL 02:33.35 - 01:59.83 812
2 Schmelzer Warren 1954-08-05 South Africa - 02:33.83 - 01:56.20 907
2 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:47.90 - 02:06.83 645
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:48.59 - 02:10.62 562
4 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin POL 02:54.13 - 02:12.67 520
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 02:54.16 - 02:12.69 519
6 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 02:55.58 - 02:12.63 520
7 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 02:57.99 - 02:19.08 398
8 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 03:00.72 - 02:21.21 361
- Born Andrzej 1957-11-30 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 02:58.53 - 02:11.45 545
2 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 03:06.90 - 02:18.81 403
3 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 03:07.12 - 02:18.97 400
4 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 05:07.73 - 03:50.49 0
- Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 03:00.50 - 02:08.06 617
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 03:10.90 - 02:12.26 528
3 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 03:17.49 - 02:18.52 408
4 Kik Andrzej 1947-07-16 Nie Marnuj Tlenu POL 03:32.74 - 02:30.94 215
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 04:03.31 - 02:41.39 100
2 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 04:12.69 - 02:50.24 37
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kepka Grzegorz 1989-05-05 Wejherowo POL 02:16.01 - 02:16.01 454
 
 

1500m

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 05:05.39 - 04:59.65 788
2 Grzonka Kamila 1986-12-10 KS Sokół Zblewo POL 05:05.45 - 04:55.19 818
3 Brzezina Ewelina 1986-12-15 Rybnik POL 05:11.06 - 05:00.61 782
4 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 05:12.23 - 04:59.43 789
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 04:35.58 - 04:14.03 1116
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 05:33.62 - 05:07.53 737
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:34.19 - 05:10.56 718
- Krakowiak Monika 1983-11-23 AML Słupsk POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:35.65 - 04:59.43 789
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 05:43.36 - 05:08.85 729
3 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 06:21.65 - 05:37.61 559
4 Zielińska Ilona 1978-02-24 Bałtyk POL 06:41.00 - 06:00.70 438
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 06:56.87 - 06:05.68 414
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klejna Wiesława 1967-09-19 KS Sokół Zblewo POL 06:51.98 - 05:39.84 546
2 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 06:53.06 - 05:43.83 525
3 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 08:14.04 - 06:36.47 281
- Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Barton Krystyna 1960-11-17 Przechlewo POL 07:31.46 - 05:48.80 499
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bulkeviciute Terese 1956-10-02 Na ,pagauk! LTU 07:00.31 - 05:12.16 708
1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 07:12.17 - 05:24.17 635
2 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 09:13.76 - 06:47.12 241
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic POL 08:52.65 - 06:15.62 368
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwiński Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza POL 04:07.94 - 04:04.20 844
2 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL 04:19.31 - 04:12.13 752
3 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL 04:27.01 - 04:17.93 688
4 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL 04:35.14 - 04:29.25 572
5 Dzięgielewski Paweł 1985-03-13 MKL Toruń POL 04:51.43 - 04:41.52 458
6 Behrendt Paweł 1987-11-23 Kalos Kagatos POL 04:53.48 - 04:47.20 409
7 Tkaczuk Tomasz 1989-01-07 MD Run Training POL 04:56.26 - 04:51.79 372
- Kita Piotr 1987-01-03 MOK Mszana Dolna POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piątkowski Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team POL 04:05.22 - 03:53.74 973
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 04:14.46 - 03:57.61 924
3 Piotraschke Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POL 04:18.13 - 03:59.34 903
4 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna POL 04:26.29 - 04:13.83 733
5 Barabasz Mariusz 1982-08-11 Kaliska Kościerskie POL 04:45.93 - 04:30.72 558
6 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 04:49.69 - 04:28.60 578
7 Rogoziński Olaf 1980-02-20 Maratończyk Poznań POL 04:52.97 - 04:31.64 549
- Przybylski Rafał 1981-01-27 Kutno POL DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Mreła Adrian 1982-10-22 ROKA POL DNF - DNF 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 04:17.79 - 03:57.32 928
2 Morawski Robert 1978-01-13 LKS Vectra/WireCo Sport POL 04:40.47 - 04:16.35 705
3 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk POL 04:45.18 - 04:14.92 721
4 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik POL 05:24.83 - 04:59.04 317
5 Zieliński Aleksander 1978-05-17 Drwęca Kaszczorek POL 05:30.81 - 05:04.54 278
- Waleński Michał 1974-04-04 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
- Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 04:18.15 - 03:47.25 1058
2 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 04:34.83 - 04:00.04 894
3 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 04:48.00 - 04:07.56 804
4 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL 04:51.46 - 04:16.57 703
- Zielonka Robert 1973-11-29 Dulowa POL DNF - DNF 0
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 04:47.31 - 03:58.93 908
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 06:09.44 - 05:07.23 260
3 Podmanicki Wojciech 1966-10-22 Radom POL 06:34.54 - 05:30.90 127
- Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocławski Banita POL 04:37.68 - 03:45.00 1088
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 05:16.11 - 04:18.39 683
3 Płochocki Ryszard 1961-03-11 UKS-12 Kalisz POL 05:22.95 - 04:19.36 673
4 Goclik Stanisław 1961-09-04 ŻKB 1992 POL 05:33.90 - 04:28.16 583
5 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 05:53.47 - 04:46.42 416
6 Nadkański Marek 1962-03-24 MOK Mszana Dolna POL 06:14.42 - 05:03.39 286
- Alfut Grzegorz 1961-05-31 Velo Sierpc POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Schmelzer Warren 1954-08-05 South Africa - 05:24.04 - 04:03.68 850
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 05:33.74 - 04:10.97 765
2 Born Andrzej 1957-11-30 Gdańsk POL 05:35.72 - 04:19.88 668
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 05:39.96 - 04:23.16 633
4 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 06:08.49 - 04:37.10 498
5 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 06:09.93 - 04:49.06 394
6 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 06:15.20 - 04:44.93 429
- Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL DNF - DNF 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gapski Zbigniew 1953-08-03 Starogard Gdański POL 05:48.92 - 04:19.81 668
2 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 05:49.42 - 04:14.94 721
3 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 07:10.49 - 05:20.54 179
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 07:00.26 - 04:47.25 409
2 Kik Andrzej 1947-07-16 Nie Marnuj Tlenu POL 07:12.71 - 05:02.64 291
3 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 07:29.39 - 05:10.89 236
4 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB Płońsk POL 07:54.90 - 05:35.75 106
- Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL DNS - DNS 0
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:46.79 - 05:05.70 270
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 09:52.91 - 06:34.34 0
 

[pk]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerniewski Marcin 1990-12-27 Słupsk POL 04:14.50 - 04:14.50 726
2 Kepka Grzegorz 1989-05-05 Wejherowo POL 04:40.76 - 04:40.76 465
- Adruszkiewicz Damian 2002-04-03 Stargard POL DNS - DNS 0
 

skok w dal

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 5.09 0 5.31 850
2 Rżewska Katarzyna 1987-04-24 Ks Herosi POL 4.37 0 4.56 690
3 Bany-Karasek Marta 1985-04-13 OKS Start Otwock POL 3.97 0 4.23 620
4 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 3.63 0 3.79 528
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 4.47 0 4.93 769
2 Kiljan Katarzyna 1984-02-14 OKS Start Otwock POL 4.33 0 4.72 724
3 Olejniczak Agnieszka 1983-04-01 BŁYSKAWICA DOMANIEWICE POL 3.71 0 4.05 583
4 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 3.17 0 3.62 493
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawska Monika 1978-08-05 Puck POL 3.57 0 4.12 597
2 Brulińska Monika 1976-08-02 TKKF Płock POL 3.67 0 4.33 641
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 4.04 0 4.94 771
2 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 3.43 0 4.24 622
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Schmelzer Theressa 1960-10-15 Hartbeespoort AtheticClub - 3.62 0 5.20 826
1 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 2.83 0 4.12 597
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 3.10 0 4.76 732
2 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL 2.17 0 3.28 422
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 3.14 0 5.09 803
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Michalak Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice POL 6.69 0 7.10 943
2 Tomczak Cezary 1987-04-01 Wisła Borek POL 6.39 0 6.71 860
3 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 6.38 0 6.92 905
4 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL 6.33 0 6.65 847
5 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 6.00 0 6.44 803
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 5.23 0 5.94 698
2 Malinowski Michał 1983-09-17 KS Dynamic POL 5.20 0 5.71 649
3 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 4.84 0 5.37 579
4 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 4.42 0 4.90 482
5 Tomaszewski Denis 1980-08-06 Olimpia Grudziądz POL 4.42 0 5.02 506
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sobora Łukasz 1978-11-23 Poznań POL 6.60 0 7.66 1064
2 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 6.48 0 7.52 1034
3 Plesa Peter 1978-12-18 Gdynia POL 5.45 0 6.33 780
4 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 5.37 0 6.45 805
5 Szarapo Maciej 1977-01-31 AZS AWF Wrocław POL 5.31 0 6.31 775
6 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 4.93 0 5.72 652
7 Płatos Sławomir 1978-11-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 4.49 0 5.21 546
8 Słysz Arkadiusz 1975-01-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz POL 4.44 0 5.40 585
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 5.45 0 6.78 875
2 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 4.87 0 6.28 769
3 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 4.75 0 5.98 706
4 Wąsowicz Rafał 1974-01-21 eco-drive.pl POL 4.55 0 5.60 627
5 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 4.51 0 5.75 658
6 Nocuń Adam 1970-03-11 Kraków POL 4.46 0 5.68 643
7 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 3.48 0 4.33 365
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 5.28 0 6.97 916
2 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz POL 4.42 0 5.77 662
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 3.92 0 5.24 552
- Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier POL NM - NM 0
- Olender Adam 1968-07-29 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 5.16 0 7.25 976
2 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 4.44 0 6.48 811
- Kozłowski Krzysztof 1961-10-04 ŚLIWICE POL DNS - DNS 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 4.75 0 7.30 986
2 Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL 4.15 0 6.38 790
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 4.14 0 6.45 805
4 Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL 3.81 0 5.63 633
5 Kostecki Wiesław 1955-02-09 NW CZŁAPSKI TEAM POL 3.26 0 5.08 519
- Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tomczak Jan 1952-12-27 Atlas Jarocin POL 4.33 0 6.93 907
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 3.80 0 6.25 763
3 Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL 3.60 0 5.92 693
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL Rdom POL 3.51 0 5.94 698
2 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 3.48 0 5.89 687
3 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 3.34 0 5.93 696
4 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 3.28 0 5.83 675
5 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 3.05 0 5.33 570
6 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 2.69 0 4.78 457
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 CAS Gdynia POL 3.14 0 5.79 666
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 1.96 0 4.88 478
 
 

skok wzwyż

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworska Marta 1987-01-30 MKS OSA Zgorzelec POL 1.40 - 1.46 697
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kiljan Katarzyna 1984-02-14 OKS Start Otwock POL 1.43 - 1.53 763
2 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 1.25 - 1.35 593
- Widawska Anna 1983-09-29 AZS AWF Wrocław POL DNS - DNS 0
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 1.40 - 1.71 936
2 Deoniziak Dorota 1970-11-27 - POL 1.30 - 1.58 811
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 1.25 - 1.62 849
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 LIDER Grodzisk Maz. POL 1.35 - 1.82 1043
2 Schmelzer Theressa 1960-10-15 Hartbeespoort AtheticClub - 1.35 - 1.82 1043
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 1.05 - 1.43 668
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 1.15 - 1.63 859
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL 1.85 - 1.89 818
2 Kasprzak Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa POL 1.85 - 1.91 836
3 Bryl Kacper 1988-01-16 MKS Zduńska Wola. POL 1.80 - 1.84 775
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pólkowski Marcin 1979-01-21 Bełchatów POL 1.65 - 1.84 775
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 1.50 - 1.67 629
3 Szarapo Maciej 1977-01-31 AZS AWF Wrocław POL 1.50 - 1.71 663
- Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 1.60 - 1.89 818
2 Chart Jan 1969-12-07 ULKS Technik Trzcinica POL 1.45 - 1.77 715
3 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 1.40 - 1.71 663
4 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 1.40 - 1.69 646
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 1.60 - 1.99 905
2 Markiewicz Jan 1965-11-23 Brodnica POL 1.50 - 1.91 836
3 Fiuk Mirosław 1964-09-10 Dzialdowo POL 1.45 - 1.86 792
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Namysłów POL 1.35 - 1.66 621
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zielke Dariusz 1960-10-21 Gdańsk POL 1.60 - 2.14 1037
2 Kozłowski Krzysztof 1961-10-04 ŚLIWICE POL 1.40 - 1.86 792
3 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 1.35 - 1.77 715
4 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 1.35 - 1.79 732
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Soboń Roman 1956-09-13 Szczecin POL 1.50 - 2.10 1002
2 Bednarski Dariusz 1954-04-23 Muks Płock POL 1.40 - 2.00 914
3 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 1.30 - 1.78 723
- Koniuszko Jan 1958-01-28 Wschowa POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 1.30 - 1.90 827
1 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 1.30 - 1.88 810
2 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL 1.30 - 1.92 844
2 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 1.30 - 1.94 862
2 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 1.30 - 1.88 810
5 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 1.10 - 1.66 621
- Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL DNS - DNS 0
- Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL DNS - DNS 0
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 1.43 - 2.18 1072
2 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 1.30 - 1.98 897
3 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL 1.10 - 1.68 638
4 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 0.90 - 1.41 410
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL DNS - DNS 0
 
 

trójskok

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze-Pyrgiel Kamila 1984-08-16 K.S. Dynamic Łódź POL 7.91 0 8.35 553
- Bany-Karasek Marta 1985-04-13 OKS Start Otwock POL DNS - DNS 0
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 9.95 0 11.95 909
2 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 6.44 0 7.64 484
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 8.08 0 10.23 738
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 8.33 0 11.42 856
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kielan Urszula 1960-10-10 LIDER Grodzisk Maz. POL 8.30 0 12.01 915
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 6.51 0 9.55 670
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 7.03 0 11.52 866
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 12.53 0 12.94 739
2 Koziarski Grzegorz 1987-09-17 PKLA Masters Pelplin POL 11.61 0 11.75 617
3 Dąbrowski Tomasz 1987-09-01 Gdańsk POL 10.87 0 11.00 541
- Tomczak Cezary 1987-04-01 Wisła Borek POL DNS - DNS 0
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Malinowski Michał 1983-09-17 KS Dynamic POL 10.96 0 11.56 598
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 9.70 0 10.34 475
3 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 7.40 0 7.89 231
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 12.87 0 14.34 884
2 Suski Grzegorz 1978-02-11 Koszalin POL 11.42 0 12.87 732
3 Plesa Peter 1978-12-18 Gdynia POL 11.37 0 12.67 711
4 Chuchra Piotr 1976-07-14 Toruń POL 8.88 0 10.12 453
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Przedwojewski Tomasz 1970-12-22 Niedaszów POL 10.34 0 12.66 710
2 Chart Jan 1969-12-07 ULKS Technik Trzcinica POL 10.20 0 12.64 708
3 Ulewski Tomasz 1970-03-07 Zantyr Sztum POL 9.70 0 11.88 631
4 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 6.54 0 7.81 224
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 11.87 0 15.09 963
2 Markiewicz Jan 1965-11-23 Brodnica POL 9.82 0 12.82 727
3 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 7.80 0 10.05 446
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 9.50 0 13.47 794
2 Rojewski Wojciech 1961-01-01 Włocławek POL 9.06 0 12.66 710
3 Bakuła Jerzy 1960-04-25 UKS Clan Ostrołęka POL 8.15 0 11.39 581
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 9.81 0 14.32 882
2 Gidziński Krzysztof 1959-01-17 AZS AWF Kraków POL 9.50 0 13.66 814
3 Spychalski Wojciech 1955-05-13 UKS OSoT Szczecin POL 9.48 0 14.26 876
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Drąg Sławomir 1951-08-03 AZS-AWF Wrocław POL 8.97 0 14.37 887
2 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 8.66 0 13.87 835
3 Łuczak Jerzy 1950-07-11 Łódź POL 8.49 0 13.83 831
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 6.90 0 12.25 668
2 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 5.84 0 10.37 478
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 6.32 0 11.86 629
 
 

skok o tyczce

 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 3.30 - 3.66 637
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 2.70 - 3.73 656
2 Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL 2.20 - 3.08 486
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 1.70 - 2.41 315
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 2.30 - 3.64 632
2 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 2.30 - 3.47 588
3 Koniuszko Jan 1958-01-28 Wschowa POL 1.80 - 2.71 391
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krawczuk Jan 1950-09-20 Dąbki POL 2.20 - 3.72 653
2 Michalski Zygmunt 1950-02-01 Poznań POL 2.00 - 3.44 580
2 Songin Tadeusz 1953-07-27 Soleczniki LTU 2.00 - 3.21 520
3 Suława Marian 1951-03-18 MKL Szczecin POL 1.40 - 2.33 294
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL 2.00 - 3.50 595
2 Chłopek Aleksander 1946-12-13 Gliwice POL 1.60 - 2.90 440
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 1.80 - 3.69 645
- Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL NM - NM 0
 
 

pchnięcie kulą

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kamińska Monika 1984-04-07 Ząbki POL 9.50 - 10.45 614
2 Ostolska Róża 1986-03-05 Reda POL 8.88 - 9.48 554
3 Bany-Karasek Marta 1985-04-13 OKS Start Otwock POL 8.00 - 8.67 504
4 Krauze-Pyrgiel Kamila 1984-08-16 K.S. Dynamic Łódź POL 7.87 - 8.66 503
 

[K40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Widawska Anna 1983-09-29 AZS AWF Wrocław POL 10.25 - 11.44 675
2 Paprocka Dorota 1980-11-13 Zantyr Sztum POL 9.47 - 11.07 652
3 Olejniczak Agnieszka 1983-04-01 BŁYSKAWICA DOMANIEWICE POL 8.07 - 9.01 525
 

[K45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadzińska Barbara 1976-12-20 LKS Polkowice POL 8.28 - 10.31 605
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 11.85 - 14.38 857
2 Sieklińska Klaudia 1972-10-13 Kraków POL 10.82 - 12.47 739
3 Bogucka Bożena 1970-11-25 Wrocław POL 10.10 - 12.04 712
- Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wysocka Marzena 1969-02-17 UKS Hetman POL 11.60 - 14.32 853
2 Krzyżan Małgorzata 1968-05-13 LKS Lubusz Słubice POL 11.50 - 14.20 846
3 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 10.44 - 13.36 794
4 Siniecka Beata 1968-09-04 Krokus Astromal Leszno POL 9.05 - 11.17 658
5 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL 7.28 - 9.32 544
- Smolarska Maria 1967-08-12 Drzewica POL DNS - DNS 0
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Patla Genowefa 1962-10-17 Warszawa POL 10.63 - 14.66 874
2 Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL 8.66 - 11.95 707
3 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 8.72 - 12.03 711
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piwowarska Teresa 1956-06-05 Żak Wałcz POL 8.44 - 13.15 781
2 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 6.91 - 10.54 619
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL 6.37 - 10.84 638
2 Malgrem Maria 1951-07-22 W-MKLA Masters Olsztyn POL 4.44 - 7.73 446
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 9.84 - 15.04 898
2 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 8.90 - 14.31 853
 

[K80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Romanowska Helena 1941-03-21 W-MKLA Masters Olsztyn POL 6.45 - 11.91 704
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 5.06 - 10.24 601
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kownatke Rafał 1985-03-24 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 18.39 - 19.95 1118
2 Mielke Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POL 14.30 - 15.33 843
3 Skrzypczyk Jacek 1986-02-12 TS AKS Chorzów POL 13.30 - 14.43 790
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jacków Krzysztof 1980-06-08 Środa Wlkp. POL 14.00 - 16.18 893
2 Walczak Marek 1980-03-17 LUKS Sukces Komprachcice POL 12.92 - 14.93 819
3 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 12.85 - 14.48 793
4 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 8.36 - 9.54 501
- Kucharski Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa-Rawa Maz. POL DNS - DNS 0
- Tomaszewski Denis 1980-08-06 Olimpia Grudziądz POL DNS - DNS 0
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoski Przemysław 1977-07-04 Gdańsk POL 13.52 - 16.26 898
2 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 TRUSO Elbląg POL 11.42 - 13.92 760
3 Wojciechowski Piotr 1974-05-17 Zaborze POL 10.43 - 13.07 709
4 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk POL 9.39 - 11.60 622
5 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 9.30 - 11.49 616
6 Szymborski Sławomir 1975-08-13 Płock POL 8.57 - 10.59 563
- Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowski Robert 1970-06-07 Lublin POL 12.59 - 15.18 834
2 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 12.51 - 14.66 803
3 Małkiewicz Krzysztof 1973-09-07 Tczew POL 12.34 - 14.25 779
4 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 11.92 - 14.59 799
5 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.58 - 13.96 762
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 13.69 - 17.26 958
2 Skowyra Zbigniew 1968-09-05 Kołobrzeg POL 11.86 - 14.73 807
3 Kulikowicz Tadeusz 1966-09-21 PKWLA Sopot POL 11.71 - 14.99 823
4 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 9.17 - 11.74 631
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 12.39 - 15.43 849
1 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 10.55 - 13.81 753
2 Sośniak Zbigniew 1962-01-24 SL GKS Olsza Olszyna POL 10.85 - 13.73 748
3 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 10.56 - 13.15 714
5 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 10.50 - 13.74 749
6 Kozłowski Krzysztof 1961-10-04 ŚLIWICE POL 10.24 - 12.96 703
7 Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL 8.30 - 10.86 579
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zglenicki Ryszard 1956-11-24 Bydgoszcz POL 12.57 - 17.34 962
2 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 12.10 - 16.69 924
3 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 11.44 - 16.07 887
4 Strelczuk Wojciech 1955-08-16 MKS Odra Chojna POL 11.20 - 15.73 867
5 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 10.82 - 14.93 819
6 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 10.37 - 14.05 767
7 Lass Edward 1958-08-06 amator POL 10.45 - 13.92 760
8 Pajda Henryk 1955-05-22 amator POL 7.50 - 10.53 559
- Koniuszko Jan 1958-01-28 Wschowa POL DNS - DNS 0
- Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 RKV Athletics Bebra POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 12.93 - 17.86 993
2 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 12.86 - 17.76 987
3 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL 12.84 - 16.74 927
4 Suszycki Norbert 1951-04-27 Gorzów Wlkp. POL 12.58 - 17.04 945
5 Pełka Julian 1951-01-07 Toruń POL 10.29 - 14.21 777
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 9.96 - 14.04 767
7 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 8.21 - 11.57 621
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 10.68 - 16.37 905
2 Herzog Adam 1948-04-26 Zielona Góra POL 10.36 - 14.90 818
3 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 9.79 - 14.38 787
4 Semborowski Andrzej 1947-10-06 Pomorski Klub LA Masters POL 9.70 - 14.25 779
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 11.74 - 17.08 947
2 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 10.91 - 15.50 853
3 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 9.24 - 13.13 713
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 8.42 - 13.19 716
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL 7.27 - 11.39 610
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 6.92 - 12.81 694
 
 

ciężarek

 

[K35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kamińska Monika 1984-04-07 Ząbki POL 8.82 - 9.71 449
 

[K50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sieklińska Klaudia 1972-10-13 Kraków POL 12.01 - 14.11 665
2 Szczepanik Dorota 1969-10-23 Kraków POL 11.43 - 14.18 668
- Ignaczak Marzena 1973-12-21 Zduńska Wola POL DNS - DNS 0
 

[K55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ptak Ryszarda 1967-01-13 LKS ZIEMI PUCKIEJ POL 8.62 - 11.31 527
2 Żerko Renata 1966-08-29 Grupa Bratnis Gruszczyn POL 7.61 - 9.98 462
 

[K60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 10.27 - 12.28 575
2 Kucharska Zofia 1962-06-23 Łowicz POL 8.67 - 10.36 481
- Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL NM - NM 0
 

[K65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maryszczak Bogumiła 1957-03-18 Kołobrzeg POL 7.10 - 9.44 436
 

[K70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapturska Danuta 1952-10-10 SKS Unia Swarzędz POL 8.88 - 13.26 623
2 Malgrem Maria 1951-07-22 W-MKLA Masters Olsztyn POL 4.14 - 6.34 284
 

[K75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Chewińska Ludwika 1948-10-09 Warszawa POL 11.38 - 15.64 740
2 Baranowska Irena 1946-04-06 AZS Poznań POL 8.66 - 12.57 589
 

[K85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Frąckowiak Ewa 1938-03-26 AZS Poznań POL 7.11 - 13.27 624
 

[M35]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 4.94 - 5.13 206
 

[M40]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Suchanowski Maciej 1983-02-17 AZS AWFiS Gdańsk POL 12.76 - 13.79 651
2 Chmielecki Marcin 1981-10-30 Tczew POL 7.88 - 8.63 385
3 Niejadlik Tomasz 1980-03-28 Zespół Prasowy PZLAM POL 7.72 - 8.57 382
 

[M45]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tyrolski Grzegorz 1976-08-05 TRUSO Elbląg POL 11.92 - 13.97 660
2 Jankowski Tomasz 1974-05-06 AZS Poznań POL 11.62 - 14.00 662
3 Borowski Sławomir 1975-10-18 AZS AWF Gdańsk POL 9.79 - 11.63 540
4 Oziemkiewicz Marek 1976-02-08 Elbląg POL 8.53 - 10.13 462
5 Szymborski Sławomir 1975-08-13 Płock POL 7.33 - 8.71 389
- Suliński Andrzej 1977-11-30 Zduńska Wola POL DNS - DNS 0
 

[M50]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nadachowski Marek 1972-12-09 Zacharzew POL 16.78 - 16.98 816
2 Bońda Konrad 1969-12-12 OKej Brwinów POL 12.25 - 12.93 607
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.58 - 12.05 561
 

[M55]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawelski Grzegorz 1968-02-14 Gorzów Wlkp. POL 16.99 - 18.45 893
2 Piotrowski Robert 1966-02-25 Kołobrzeg POL 9.26 - 10.20 466
 

[M60]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Trzciński Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia POL 15.00 - 15.33 731
2 Szczerba Mirosław 1963-11-17 WKSN Świt Wrocław POL 14.32 - 14.42 684
3 Wojtaszczyk Stanisław 1960-01-11 Pabianice POL 8.61 - 9.20 414
- Skoczeń Karol 1959-03-23 Chorzów POL NM - NM 0
- Sośniak Zbigniew 1962-01-24 SL GKS Olsza Olszyna POL NM - NM 0
 

[M65]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zwolski Edward 1956-04-19 Nowe Miasteczko POL 15.91 - 17.81 860
2 Lis Czesław 1956-04-26 Limanowa POL 14.68 - 16.43 788
3 Duber Jerzy 1957-05-08 Zielona Góra POL 13.92 - 15.34 731
4 Wolny Jarosław 1954-04-25 Poznań POL 13.63 - 15.74 752
5 Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL 14.32 - 16.28 780
6 Lass Edward 1958-08-06 amator POL 10.85 - 11.78 547
- Napiórkowski Zbigniew 1957-09-24 RKV Athletics Bebra POL DNS - DNS 0
 

[M70]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krankowski Wacław 1951-01-19 Toruń POL 17.76 - 19.20 926
2 Kubacki Mieczysław 1953-03-04 NKŚ Nowe Miasto POL 16.38 - 16.81 796
3 Klimczak Andrzej 1950-07-31 Wilkanowo POL 16.08 - 17.39 820
4 Muszyński Andrzej 1951-04-09 Ostrów Wlkp. POL 14.70 - 15.61 721
5 Lotz Tadeusz 1952-09-24 Iława POL 14.32 - 14.95 681
6 Nadachowski Jan 1949-07-16 Ostrów Wlkp. POL 12.43 - 13.69 610
7 Kapturski Andrzej 1949-03-22 KS Unia Swarzędz POL 11.06 - 12.18 526
 

[M75]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kmiecik Stanisław 1949-01-31 AZS Poznań POL 17.04 - 19.14 929
2 Sowa Jan 1946-02-01 Gliwice POL 12.72 - 15.21 725
3 Jabłoński Sławomir 1947-08-16 W-MKLA Masters Olsztyn POL 11.94 - 13.69 646
4 Semborowski Andrzej 1947-10-06 Pomorski Klub LA Masters POL 11.53 - 13.22 622
5 Nowak Ireneusz 1947-04-17 Zielona Góra POL 11.24 - 12.88 604
 

[M80]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Roszczak Czesław 1941-06-18 UKS Olimpijczyk Pogorzela POL 14.79 - 16.39 786
2 Tobias Hubert 1943-01-17 Gdańsk POL 13.60 - 14.69 698
3 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 11.43 - 12.67 593
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 10.72 - 11.58 537
 

[M85]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mirkowski Grzegorz 1939-01-27 Skarżysko-Kamienna POL 9.77 - 11.77 547
2 Werling Zbigniew 1938-07-23 Sopot POL 8.25 - 9.94 453
 

[M90]   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 6.86 - 10.15 463

Pełny raport wyników

60m ppł. (44)

[K35] - 60m ppł. (1)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jaworska Marta 1987-01-30 MKS OSA Zgorzelec POL 11.20 - 11.13 557

[K40] - 60m ppł. (4)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sękowska Katarzyna 1982-03-27 Lider Grodzisk. Maz. POL 11.60 - 10.70 627
2 Olejniczak Agnieszka 1983-04-01 BŁYSKAWICA DOMANIEWICE POL 12.02 - 11.16 553
3 Detko Kalina 1979-09-20 Dartford Harriers GBR 12.39 - 11.20 546
- Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL DNS - DNS 0

[K45] - 60m ppł. (2)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 10.00 - 8.73 1000
- Kujawska Monika 1978-08-05 Puck POL DNS - DNS 0

[K50] - 60m ppł. (3)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 10.43 - 9.24 895
2 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 12.12 - 10.74 621
3 Halak Anna 1973-04-16 UKL Feniks Świdwin POL 12.88 - 11.41 514

[K60] - 60m ppł. (3)    68,60 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Schmelzer Theressa 1960-10-15 Hartbeespoort AtheticClub - 12.01 - 9.59 827
2 Molska Urszula 1959-03-09 Rybnik POL 13.89 - 11.00 578
3 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 14.24 - 11.27 535

[M35] - 60m ppł. (2)    99,10 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 8.46 - 8.42 912
2 Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL 12.93 - 12.70 86

[M40] - 60m ppł. (3)    99,10 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kinal Grzegorz 1981-01-06 Wrocław POL 9.98 - 9.48 626
2 Malinowski Michał 1983-09-17 KS Dynamic POL 11.40 - 11.06 299
3 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 13.41 - 12.92 67

[M45] - 60m ppł. (2)    99,10 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 9.10 - 8.53 880
2 Gębski Mariusz 1978-05-05 LUKS KŁOBUK LIDZBARK WARM POL 11.01 - 10.32 437

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M50] - 60m ppł. (4)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szewera Paweł 1973-01-25 Mirków POL 9.12 - 8.27 957
2 Chart Jan 1969-12-07 ULKS Technik Trzcinica POL 10.68 - 9.46 631
3 Kreihs Witold 1970-05-03 Tychy POL 11.01 - 9.82 546
4 Olszewski Marek 1969-03-22 W-MKLA Masters Olsztn POL 11.72 - 10.38 425

[M55] - 60m ppł. (5)    91,40 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zawada Sławomir 1968-02-18 Dobre Miasto POL 9.84 - 8.57 869
2 Jurek Paweł 1966-06-05 Lemiesz Team POL 12.16 - 10.51 399
3 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 12.45 - 10.85 336
4 Listowski Andrzej 1968-09-26 Namysłów POL 12.69 - 11.14 286
5 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 23.47 - 20.11 0

[M60] - 60m ppł. (5)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 10.56 - 9.22 691
2 Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL 10.92 - 9.54 611
3 Stecuła Leszek 1961-03-11 Bytom POL 11.99 - 10.29 443
4 Bakuła Jerzy 1960-04-25 UKS Clan Ostrołęka POL 12.71 - 10.81 343
- Foryś Włodzimierz 1962-04-18 ULKS Technik Trzcinica POL DNS - DNS 0

[M65] - 60m ppł. (4)    84,00 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sut Andrzej 1957-09-25 MKS Aleksandrów Łódzki POL 10.52 - 8.70 831
2 Grzyb Marek 1955-03-27 W-MKLA Masters Olsztyn POL 11.12 - 9.03 741
3 Gulbicki Tadeusz 1954-04-03 Dobre Miasto POL 13.68 - 11.00 309
- Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL DNF - DNF 0

[M70] - 60m ppł. (3)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 10.03 - 8.04 1028
2 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 10.78 - 8.55 874
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 11.92 - 9.55 609

[M75] - 60m ppł. (2)    76,20 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 10.38 - 8.06 1022
2 Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL 17.79 - 13.30 40

[M80] - 60m ppł. (1)    68,60 cm

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Włodarczyk Zdzisław 1941-04-16 Suchedniów POL 15.25 - 10.67 369

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

60m (138)

[K30] - 60m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kazek Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com POL 8.27 - 8.27 817
2 Pawlok Anna 1989-09-12 Triathlon Training Center POL 8.77 - 8.77 681
- Kotulska Martyna 1994-01-31 KS Lemiesz Team Warszawa POL DNS - DNS 0

[K35] - 60m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL 8.50 - 8.50 753
2 Kołacz-Bucka Patrycja 1987-08-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza POL 8.54 - 8.54 742
3 Jędrusiak Olga 1987-11-10 MUKLADębicaKorzeniowskipl POL 8.82 - 8.82 668
4 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 8.94 - 8.94 637
5 Jarząbek Milena 1984-08-01 Złotniki POL 9.61 - 9.61 479
- Rżewska Katarzyna 1987-04-24 Ks Herosi POL DNS - DNS 0

[K40] - 60m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL 8.21 - 7.95 911
2 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL 8.27 - 8.26 820
3 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice - 9.12 - 9.11 595
4 Detko Kalina 1979-09-20 Dartford Harriers GBR 9.25 - 8.96 632
5 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL 9.26 - 9.25 561
6 Milczarek Aneta 1980-06-17 Kutno Biega POL 9.64 - 9.41 524
7 Cymbalista Monika 1979-08-21 Wąsosz POL 11.15 - 10.80 254
- Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL DNS - DNS 0
- Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL DNS - DNS 0

[K45] - 60m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 8.23 - 7.91 923
2 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 8.86 - 8.45 766
3 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 9.00 - 8.65 712
4 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 9.33 - 8.70 699
5 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 9.42 - 8.79 675
6 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 9.51 - 9.07 605

[K50] - 60m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 8.72 - 8.07 875
2 Halak Anna 1973-04-16 UKL Feniks Świdwin POL 9.00 - 8.33 800
3 Deoniziak Dorota 1970-11-27 - POL 9.57 - 8.67 707
4 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 9.76 - 8.97 629
5 Jankowska Joanna 1973-04-27 Brodnica POL 9.77 - 9.05 610
6 Podmanicka Marzena 1971-02-17 Radom POL 10.26 - 9.29 552

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[K55] - 60m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pukowska Edyta 1969-01-08 UKS Celsium Skarżysko-Kam POL 9.81 - 8.75 686
2 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 11.11 - 9.70 460
3 Jędrzejczyk-Góral Beata 1964-06-17 Wrocław POL 12.06 - 10.45 313
- Opak Beata 1965-06-28 W-MKLA Masters Olsztyn POL DNS - DNS 0

[K60] - 60m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 10.74 - 8.98 627
2 Kieling Anna 1962-04-07 Barwice POL 11.13 - 9.51 501
3 Wojciechowska Małgorzata 1960-02-11 Brzoza POL 11.49 - 9.61 479
- Marek Ewa 1960-07-23 Athletics Busko Zdrój POL DNS - DNS 0
- Stanuch-Rokicka Małgorzata 1962-06-23 Krokus Leszno POL DNS - DNS 0

[K65] - 60m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 10.81 - 8.91 645
2 Ślęzak Halina 1955-03-17 Bliżyn POL 11.50 - 9.35 538
3 Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL 12.20 - 9.98 402

[K70] - 60m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bartosik Ewa 1951-03-15 Ostrołęka POL 10.11 - 7.99 899
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 13.46 - 10.64 281

[K75] - 60m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 11.92 - 8.94 637
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 14.26 - 10.79 256
3 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC POL 15.37 - 11.90 109

[K85] - 60m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 14.27 - 9.65 471

[M35] - 60m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Tęcza Damian 1985-04-24 Szubin POL 7.36 - 7.25 816
2 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 7.44 - 7.33 779
3 Wojtkowski Maciej 1988-02-06 Infinitus Athletics POL 7.45 - 7.41 742
4 Rysio Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm POL 7.52 - 7.48 711
5 Nieciecki Adam 1987-05-14 12 Batalion Dowodzenia POL 7.61 - 7.57 672
6 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 7.64 - 7.53 689
7 Tomczak Cezary 1987-04-01 Wisła Borek POL 7.67 - 7.63 646
8 Tarkowski Kamil 1987-06-14 KS Sprinterzy.com POL 7.77 - 7.73 605
9 Janczak Artur 1986-03-28 Żory POL 7.97 - 7.89 541
10 Gołębiewski Marek 1988-03-16 Warszawa POL 7.99 - 7.98 507
11 Jabłoński Łukasz 1986-05-13 Białe Błota POL 8.48 - 8.40 362
- Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M40] - 60m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 7.57 - 7.36 765
2 Wierzbicki Jacek 1983-01-11 Bytom POL 7.98 - 7.75 596
3 Brela Arkadiusz 1984-01-18 Mikolow POL 8.22 - 8.03 489
4 Luchowski Konrad 1982-09-17 AZS UMCS Lublin POL 8.36 - 8.12 456
5 Mreła Adrian 1982-10-22 ROKA POL 9.13 - 8.87 229
- Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL DNS - DNS 0
- Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
- Świderski Jakub 1981-11-05 KS sprintwarsaw POL DNS - DNS 0

[M45] - 60m (12)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 7.39 - 7.00 939
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 7.40 - 6.90 990
3 Dubiel Adam 1979-01-12 AZS AWF Warszawa POL 7.55 - 7.19 845
4 Olszewski Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów POL 7.56 - 7.20 840
5 Plesa Peter 1978-12-18 Gdynia POL 7.68 - 7.32 783
6 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 7.73 - 7.21 835
7 Stępkowski Radosław 1979-01-13 Warszawa POL 7.73 - 7.36 765
8 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 7.88 - 7.39 751
9 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 7.89 - 7.36 765
10 Zieliński Aleksander 1978-05-17 Drwęca Kaszczorek POL 9.28 - 8.84 237
11 Kwiatkowski Marcin 1976-07-27 TS Opatrunki POL 9.45 - 8.91 219
- Przysiwek Piotr 1975-08-20 Drzecin POL DNS - DNS 0

[M50] - 60m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 7.90 - 7.29 797
2 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 8.12 - 7.45 724
3 Delewski Piotr 1973-06-16 KSG Pelplin Sprint Kulice POL 8.13 - 7.55 680
4 Zienkiewicz Janusz 1972-01-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL POL 8.30 - 7.62 650
5 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 8.36 - 7.68 625
6 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 8.38 - 7.74 601
7 Guzowski Jarosław 1971-06-16 -------- POL 8.43 - 7.74 601
8 Witt Grzegorz 1969-05-03 Gdynia POL 8.60 - 7.81 572
9 Wąsowicz Rafał 1974-01-21 eco-drive.pl POL 8.67 - 8.05 481
10 Nocuń Adam 1970-03-11 Kraków POL 8.71 - 7.95 518
11 Dziedziński Tomasz 1972-01-04 UKS OTRĘBUSY POL 9.90 - 9.09 177

[M55] - 60m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 7.65 - 6.87 1006
2 Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier POL 7.73 - 6.90 990
3 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 7.88 - 7.07 903
4 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 8.30 - 7.41 742
5 Krupa Miroslaw 1964-11-09 Piastow POL 8.72 - 7.69 621
6 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz POL 8.87 - 8.01 496
7 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 10.09 - 8.90 222

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M60] - 60m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krakowiak Dariusz 1963-01-31 Sępólno Krajeńskie POL 8.30 - 7.23 826
2 Marek Andrzej 1960-05-25 Athletics Busko Zdrój POL 8.84 - 7.61 654
3 Gasek Wiesław 1960-06-11 UKL Feniks Świdwin POL 8.91 - 7.67 629
4 Wojciechowski Eugeniusz 1960-02-17 Brzoza POL 8.96 - 7.67 629
5 Krauze Jerzy 1963-07-14 Koszalin POL 8.98 - 7.87 549
6 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 9.71 - 8.46 344
7 Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL 10.06 - 8.77 255
8 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 10.89 - 9.38 119
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL DNS - DNS 0

[M65] - 60m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 8.58 - 7.25 816
2 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 8.64 - 7.30 793
- Drążkowski Mariusz 1956-01-10 Gwardia Piła POL DNS - DNS 0
- Jaworski Leszek 1955-08-10 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[M70] - 60m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL 8.70 - 7.06 908
2 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 8.98 - 7.34 774
3 Dobrzyński Marek 1951-05-12 Gliwice POL 9.06 - 7.35 769
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 9.13 - 7.36 765
5 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 9.32 - 7.67 629
6 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 9.43 - 7.76 592
7 Tomczak Jan 1952-12-27 Atlas Jarocin POL 9.45 - 7.72 609
8 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 10.10 - 8.25 411

[M75] - 60m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 9.24 - 7.34 774
2 Mielcarek Marek 1948-12-27 Bydgoszcz POL 9.24 - 7.34 774
3 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL Rdom POL 9.75 - 7.75 596
4 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 10.70 - 8.32 388
5 Riss Mieczysław 1946-01-25 Gliwice POL 10.76 - 8.36 375
6 Dysarz Zygmunt 1948-07-22 Bydgoszcz POL 11.78 - 9.36 123
7 Greniuch Zbigniew 1946-01-01 Kozłów POL 11.79 - 9.17 160

[M80] - 60m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL 11.89 - 8.94 212
2 Frąckowiak Jan 1939-06-21 TKKF ZJEDNOCZENI-Bydgoszc POL 12.25 - 9.01 195
3 Korolko Edward 1940-10-13 Toruń POL 12.83 - 9.55 90
4 Nowacki Czesław 1943-01-26 Toruń POL 13.64 - 10.36 7
5 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 18.83 - 14.42 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M85] - 60m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Osóbka Tomasz 1937-08-21 Toruń POL 15.22 - 10.90 0

[M90] - 60m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 14.23 - 9.34 126
2 Pluszczewski Czesław 1933-01-04 Gliwice POL 29.92 - 19.63 0

3000m (94)

[K30] - 3000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Werner Katarzyna 1989-11-07 Malanów POL 12:36.69 - 12:36.69 508

[K35] - 3000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grzonka Kamila 1986-12-10 KS Sokół Zblewo POL 11:11.12 - 11:11.12 724
2 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 11:23.67 - 11:23.67 690
3 Brzezina Ewelina 1986-12-15 Rybnik POL 11:43.86 - 11:43.86 637

[K40] - 3000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sienkiewicz-Gadzikowska Paulina 1981-08-26 Piła POL 11:30.90 - 11:03.47 745
2 Woźniak Joanna 1983-09-25 MLUKS Trzebiatów POL 12:06.21 - 11:49.29 623
3 Myszkiewicz-Kurkiewicz Agnieszka 1982-01-17 Pod Sokolim Okiem POL 12:54.12 - 12:23.39 539
- Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL DNS - DNS 0
- Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL DNS - DNS 0
- Pawłowska Dorota 1980-03-13 Zamek Kurzętnik POL DNS - DNS 0

[K45] - 3000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 12:19.81 - 11:25.88 684
2 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 14:54.64 - 13:26.88 400

[K50] - 3000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 11:33.17 - 10:01.67 927

[K55] - 3000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 15:08.70 - 12:53.21 471
2 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 18:02.72 - 14:43.82 258

[K60] - 3000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 15:25.77 - 12:19.60 548
2 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 17:23.78 - 13:44.69 364
3 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Klub Kociewiak Tczew POL 22:56.51 - 18:19.69 26

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[K65] - 3000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 19:43.44 - 14:32.31 278

[K70] - 3000m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic POL 19:19.80 - 13:33.37 387

[M35] - 3000m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwiński Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza POL 08:31.11 - 08:30.75 902
2 Sokołowski Ryszard 1987-06-16 LKB Piraci Petk POL 09:02.68 - 08:58.45 756
3 Wacko Marcin 1985-06-07 Poznań POL 09:06.99 - 08:54.96 774
4 Filiciak Michał 1984-12-17 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 09:14.12 - 08:57.94 759
5 Kita Piotr 1987-01-03 MOK Mszana Dolna POL 09:31.56 - 09:23.04 638
6 Grudziński Maciej 1986-01-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 09:59.82 - 09:46.62 534
7 Janik Sławomir 1986-11-16 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 10:17.69 - 10:08.49 446
- Borzymowski Paweł 1988-02-08 Pszczółkowski Team POL DNS - DNS 0
- Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL DNS - DNS 0
- Lubieniecki Kamil 1988-09-13 Jagoda Running Team POL DNF - DNF 0

[M40] - 3000m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Godlewski Łukasz 1982-05-10 Godlewski Runners POL 09:26.20 - 09:01.51 741
2 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka POL 09:28.22 - 08:51.00 794
3 Jagusiak Maciej 1981-12-15 Łódź POL 09:38.51 - 09:09.06 704
4 Brzozowski Szymon 1981-11-17 www.biegowe.pl POL 09:45.11 - 09:15.33 674
5 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 10:00.96 - 09:26.04 624
6 Barabasz Mariusz 1982-08-11 Kaliska Kościerskie POL 10:16.67 - 09:49.78 521
7 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 10:25.09 - 09:57.84 488
- Piotraschke Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POL DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna POL DNS - DNS 0

[M45] - 3000m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czaja Leszek 1976-12-18 TRI STAROGARD GDAŃSKI POL 09:50.23 - 08:58.58 756
2 Morawski Robert 1978-01-13 LKS Vectra/WireCo Sport POL 09:56.32 - 09:08.55 706
3 Karasiński Bartosz 1978-02-25 KS Dynamic Łódź POL 10:13.36 - 09:28.71 612
4 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk POL 10:21.29 - 09:17.67 663
5 Kwiatkowski Marcin 1976-07-27 TS Opatrunki POL 12:42.31 - 11:35.61 173
- Kulik Jarosław 1975-05-21 Bestie OCR Legionowo POL DNS - DNS 0
- Waleński Michał 1974-04-04 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
- Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M50] - 3000m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Borychowski Mariusz 1972-06-26 TKKF Koszalin POL 09:30.45 - 08:23.54 942
2 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 09:46.27 - 08:33.04 889
3 Pranckunas Petras 1969-09-06 Na, pagauk! LTU 09:49.12 - 08:26.64 924
4 Zalewski Robert 1969-05-07 Zgorzelec POL 10:08.55 - 08:43.35 834
5 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 10:15.73 - 09:03.50 731
6 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 10:29.57 - 09:10.94 695
7 Karasiński Marcin 1970-09-03 Kalisz POL 10:51.69 - 09:25.41 627
8 Steinka Marian 1971-02-24 Kościerzyna POL 11:00.45 - 09:33.01 593
9 Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL 11:45.56 - 10:06.78 452
- Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL DNS - DNS 0
- Zielonka Robert 1973-11-29 Dulowa POL DNS - DNS 0

[M55] - 3000m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 09:33.35 - 08:04.37 1052
2 Tarłowski Ryszard 1966-11-11 Jelenia Góra POL 10:20.31 - 08:39.32 855
3 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 10:33.65 - 08:45.61 822
4 Prusik Andrzej 1967-11-05 Olsztyn POL 11:51.37 - 10:00.97 475
5 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 13:19.81 - 10:57.28 277

[M60] - 3000m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 Tychowo POL 11:01.78 - 08:53.66 780
2 Płochocki Ryszard 1961-03-11 UKS-12 Kalisz POL 11:08.07 - 08:53.52 781
3 Rewaj Jan 1963-01-06 Złotnik POL 11:25.84 - 09:13.06 685
4 Maj Tadeusz 1963-01-12 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 11:31.78 - 09:17.85 662
5 Alfut Grzegorz 1961-05-31 Velo Sierpc POL 12:12.30 - 09:44.81 541
6 Łukaszewicz Ryszard 1961-04-03 Warszawa POL 12:39.14 - 10:06.25 454
7 Nadkański Marek 1962-03-24 MOK Mszana Dolna POL 13:03.07 - 10:31.47 361

[M65] - 3000m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 12:07.03 - 09:00.69 745
2 Brandenburg Józef 1955-04-02 Dopiewo POL 12:11.80 - 09:10.02 699
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 12:13.59 - 09:22.96 638
4 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 13:03.49 - 10:07.36 450
5 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 13:29.42 - 10:27.46 375
6 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 13:33.63 - 10:05.10 459
7 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 13:33.72 - 10:11.59 434
- Born Andrzej 1957-11-30 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL DNS - DNS 0
- Kop-Ostrowski Marian 1954-05-09 Złocieniec POL DNS - DNS 0

[M70] - 3000m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 12:45.57 - 09:11.06 694
2 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 13:18.33 - 09:28.25 614
3 Piekarczyk Wojciech 1953-04-22 KS.Żeglina POL 13:24.20 - 09:51.65 513

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M75] - 3000m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 14:05.77 - 09:27.93 616
2 Kondratas Ronaldas 1945-09-05 Inžinierija LTU 14:11.88 - 09:32.04 597
3 Kik Andrzej 1947-07-16 Nie Marnuj Tlenu POL 15:13.86 - 10:28.46 372
4 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 16:41.79 - 11:20.82 210
5 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB Płońsk POL 17:45.90 - 12:21.55 80
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0

[M80] - 3000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 17:12.65 - 11:07.50 247
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 21:37.41 - 14:10.06 0

[pk] - 3000m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Adruszkiewicz Damian 2002-04-03 Stargard POL DNS - DNS 0

3000m chód (40)

[K35] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sojka Anna 1984-09-20 Zarzecze POL 18:10.02 - 17:29.14 580
2 Stafi Joanna 1984-02-26 Czechowice-Dziedzice POL 19:38.34 - 18:54.15 462
- Płoszczyca Kamila 1984-11-26 TS AKS Chorzów - DNS - DNS 0

[K40] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pazda-Pozorska Małgorzata 1982-02-16 AML Słupsk POL 17:23.02 - 16:17.31 690
2 Niewierko Maria 1983-07-19 RK Athletics POL 17:46.25 - 16:57.20 627
3 Biernacka Joanna 1983-09-02 RK Athletics POL 18:18.70 - 17:28.16 581

[K45] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łobacz Patrycja 1977-05-21 RK Atletics POL 19:17.32 - 17:25.18 586
2 Mrass Angelika 1974-12-07 RK Athletics Warszawa POL 21:01.84 - 18:27.52 497
- Grinholc Iwona 1975-09-07 Rumia POL DNS - DNS 0

[K50] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lisowska Alicja 1969-02-27 Grudziądz POL 17:42.11 - 14:47.50 840

[K55] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 16:52.93 - 13:57.90 930
- Witkowska Iwona 1964-07-27 Pruszcz Gdański POL DQ - DQ 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[K60] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda POL 18:20.47 - 13:47.33 950
2 Stalmach-Chylińska Jolanta 1960-08-03 Spormaniacy POL 19:37.51 - 14:55.14 827
3 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 21:50.16 - 16:46.99 643
4 Torłop Małgorzata 1962-07-25 Klub Kociewiak Tczew POL 23:49.85 - 18:30.85 493

[M35] - 3000m chód (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL 14:17.04 - 14:09.07 753
- Wendt Patryk 1985-12-24 Kościerzyna POL DQ - DQ 0

[M40] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach POL 14:15.60 - 13:37.35 817
2 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa POL 16:02.51 - 15:26.32 607
3 Kucharski Piotr 1982-06-12 MLUKS Rawa-Rawa Maz. POL 20:32.59 - 19:55.12 221
4 Zimny Emanuel 1981-01-28 Sochaczew POL 20:39.28 - 19:43.88 233

[M45] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grinholc Grzegorz 1977-03-05 Rumia POL 14:42.73 - 13:44.12 803
2 Morawczyński Konrad 1975-10-27 MUKLA Dębica POL 15:18.03 - 14:03.58 764
3 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics POL 16:47.18 - 15:40.30 582

[M50] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 17:08.00 - 15:13.99 629
2 Cyrus Bogdan 1970-11-19 Victoria Strzebiń POL 17:13.80 - 15:11.40 634
3 Przybyszewski Hubert 1973-01-22 RK Athletics POL 20:59.86 - 18:49.59 297

[M55] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szwedka Piotr 1969-02-07 Przemyski Klub Biegacz POL 18:41.40 - 16:11.58 528
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 22:01.37 - 18:34.31 317
3 Góralski Krzysztof 1964-08-14 Toruń POL 22:37.64 - 18:54.44 291

[M60] - 3000m chód (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 15:25.45 - 12:16.94 993
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL 19:20.63 - 15:24.21 610
3 Kieling Mariusz 1961-01-28 GULKS Barwice POL 21:11.84 - 17:02.94 446

[M65] - 3000m chód (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL 17:21.17 - 13:32.53 827
2 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 17:41.97 - 13:40.27 811
3 Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL 19:18.60 - 14:54.90 664
4 Kostecki Wiesław 1955-02-09 NW CZŁAPSKI TEAM POL 25:22.22 - 19:11.25 271

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M70] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 22:29.50 - 16:16.77 520

[M75] - 3000m chód (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Seidel Bogusław 1949-02-01 Bytom POL 17:15.41 - 12:12.35 1003

200m (136)

[K30] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa POL 26.85 0 26.85 836
2 Kazek Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com POL 26.89 0 26.89 833
3 Pawlok Anna 1989-09-12 Triathlon Training Center POL 28.45 0 28.45 712

[K35] - 200m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Puzio Aleksandra 1985-05-10 KS sprinterzy.com.Kraków POL 28.29 0 28.12 736
2 Jędrusiak Olga 1987-11-10 MUKLADębicaKorzeniowskipl POL 29.54 0 29.54 632
3 Parol Marta 1987-10-02 Berlin DEU 29.87 0 29.87 609
4 Kamysz Magdalena 1984-06-06 KS Sokół Zblewo POL 31.36 0 30.93 538
5 Jarząbek Milena 1984-08-01 Złotniki POL 32.45 0 32.01 470
- Ilczuk Weronika 1986-03-27 Lemiesz Team Warszawa POL DNS - DNS 0

[K40] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grot Aneta 1979-09-22 RKS Łódź POL 26.22 0 24.87 1004
2 Olczyk Agnieszka 1979-04-08 KS Dynamic Łódź POL 27.97 0 26.53 862
3 Dutkowska Dorota 1983-12-18 Toruń POL 28.28 0 27.68 770
4 Detko Kalina 1979-09-20 Dartford Harriers GBR 30.70 0 29.12 662
5 Moder Agnieszka 1983-11-05 Pabianice - 30.91 0 30.25 583
6 Szwagierczak-Stefaniak Magda 1984-02-02 Maratończyk Poznań POL 31.69 0 31.02 532
7 Milczarek Aneta 1980-06-17 Kutno Biega POL 32.94 0 31.49 502
- Głuszcz Agata 1983-05-11 UKS VIS Skierniewice POL DNS - DNS 0
- Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL DNS - DNS 0

[K45] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska-Stępniak Małgorzata 1978-03-18 Legnica POL 26.76 0 25.18 977
2 Szykulska Renata 1974-08-17 LKS Polkowice POL 28.30 0 25.79 924
3 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 28.91 0 26.99 825
4 Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL 30.22 0 28.44 712
5 Kosmenda Donata 1974-09-21 Kiełczówek POL 31.55 0 28.75 689
6 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 32.06 0 29.93 605
7 Sucharska-Czapska Izabella 1974-03-06 Warszawa POL 32.31 0 29.45 639

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[K50] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Krysztosiak Katarzyna 1973-09-08 AZS Warszawa POL 28.76 0 26.00 906
2 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 29.93 0 26.40 873
3 Halak Anna 1973-04-16 UKL Feniks Świdwin POL 31.05 0 28.07 740
4 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 31.93 0 28.86 681
5 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź POL 32.02 0 28.24 727
6 Zboińska Agnieszka 1972-06-24 Koszalin POL 33.39 0 29.94 604
7 Podmanicka Marzena 1971-02-17 Radom POL 35.03 0 30.89 541

[K55] - 200m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyńska Ewa 1968-10-12 W-MKLA Masters Olsztyn POL 29.82 0 25.86 918
2 Sambor Elżbieta 1965-01-13 Elbląg POL 37.27 0 31.24 518
3 Klejna Wiesława 1967-09-19 KS Sokół Zblewo POL 38.81 0 33.38 391
4 Miernik Aldona 1966-01-08 Skarżysko-Kamienna POL 41.75 0 35.30 292
5 Jędrzejczyk-Góral Beata 1964-06-17 Wrocław POL 45.39 0 38.05 175
- Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0

[K60] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 38.02 0 31.32 513
2 Pierzchała Halina 1959-03-02 Antonie POL 38.92 0 31.22 520
- Marek Ewa 1960-07-23 Athletics Busko Zdrój POL DNS - DNS 0

[K65] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 37.38 0 29.45 639
2 Arażny Grażyna 1954-02-28 Warszawa POL 46.80 0 35.87 265
- Olszewska Irena 1956-10-09 MKS Piast Głogów POL DNS - DNS 0

[K70] - 200m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gadomska Maria 1952-04-21 Bydgoszcz POL 39.01 0 29.35 646
2 Szyrajew Maria 1951-03-24 Gliwice POL 50.22 0 37.43 198

[K75] - 200m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gąsowska Maria 1945-01-05 Włocławek POL 46.30 0 32.21 458
2 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 52.06 0 36.61 232
3 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC POL 55.00 0 39.83 115

[K85] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 58.38 0 35.80 268

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M35] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czyż Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków POL 22.05 0 21.45 1066
2 Loch Maciej 1985-05-23 TS AKS Chorzów POL 24.04 0 23.09 840
3 Znyk Stanisław 1984-10-11 UKS GOK Zduny POL 24.45 0 23.33 809
4 Banach Konrad 1985-12-11 TS Wieliczanka POL 24.52 0 23.55 781
5 Tarkowski Kamil 1987-06-14 KS Sprinterzy.com POL 25.25 0 24.57 658
6 Wojtkowski Jan 1986-09-26 AZS AWF Warszawa POL 25.77 0 24.91 619
7 Janczak Artur 1986-03-28 Żory POL 26.64 0 25.75 529
- Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Nieciecki Adam 1987-05-14 12 Batalion Dowodzenia POL DNF - DNF 0

[M40] - 200m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 22.88 0 21.14 1112
2 Marcinkowski Marcin 1981-02-16 AZS Poznań POL 23.50 0 21.85 1009
3 Pawłowski Łukasz 1982-03-13 KS.Sprinterzy.com Kraków POL 24.28 0 22.87 868
4 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 25.27 0 23.65 768
5 Kępiński Cezary 1980-08-07 OKS Start Otwock POL 25.77 0 23.96 730
- Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL DNS - DNS 0
- Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Kossowski Daniel 1981-12-10 RLTL Optima Radom POL DNS - DNS 0

[M45] - 200m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Koszela Maciej 1978-01-14 NOWA SÓL POL 24.05 0 21.93 997
2 Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL 24.20 0 21.64 1039
3 Kurcz Tadeusz 1974-10-27 Mielec POL 25.10 0 22.44 926
4 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL 25.87 0 23.59 776
5 Szczodrzyński Piotr 1974-04-13 Poznań POL 25.93 0 23.19 827
6 Sierant Oskar 1975-08-16 UKS Czapla POL 26.01 0 23.41 798
7 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 26.97 0 24.60 654
8 Szarapo Maciej 1977-01-31 AZS AWF Wrocław POL 27.48 0 24.90 620
9 Kwiatkowski Marcin 1976-07-27 TS Opatrunki POL 32.16 0 29.14 237
- Sekieta Radosław 1976-04-13 KS DYNAMIC ŁÓDŹ POL DNS - DNS 0
- Ściubeł Marcin 1976-03-16 UMLKS PEGAZ OPOCZNO POL DNS - DNS 0

[M50] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pruszyński Andrzej 1972-06-23 SRS Kondycja Piaseczno POL 25.71 0 22.69 892
2 Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL 26.44 0 23.18 828
3 Górny Jacek 1971-07-03 UKS OTRĘBUSY POL 26.72 0 23.43 796
4 Wojciechowski Przemysław 1972-08-27 Przecław POL 26.75 0 23.61 773
5 Albiniak Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze POL 27.11 0 23.77 753
6 Zienkiewicz Janusz 1972-01-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL POL 27.24 0 23.88 740
7 Wąsowicz Rafał 1974-01-21 eco-drive.pl POL 29.24 0 25.97 507
- Guzowski Jarosław 1971-06-16 -------- POL DNS - DNS 0
- Steinka Marian 1971-02-24 Kościerzyna POL DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M55] - 200m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Skrzyński Piotr 1967-10-08 W-MKLA Masters Olsztyn POL 25.14 0 21.46 1065
2 Wideł Marek 1968-01-26 Nowy Sącz POL 25.42 0 21.70 1030
3 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 27.35 0 23.04 846
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 28.22 0 24.09 714
5 Ditrich Jacek 1966-10-28 Szubin POL 29.39 0 24.92 618
6 Więcek Jacek 1964-07-16 Warszawa POL 34.72 0 29.05 243
- Olender Adam 1968-07-29 Toruń POL DNS - DNS 0
- Żelechowski Bogusław 1967-01-12 Horsham Blue Star Harrier POL DNS - DNS 0

[M60] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gasek Wiesław 1960-06-11 UKL Feniks Świdwin POL 30.00 0 24.44 673
2 Marek Andrzej 1960-05-25 Athletics Busko Zdrój POL 30.53 0 24.87 624
3 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 31.29 0 25.31 575
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL 31.30 0 25.49 556
5 Warlikowski Jerzy 1962-11-12 Toruń POL 32.51 0 26.84 422
6 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 35.97 0 29.30 226
- Góral Krzysztof 1962-03-08 Wrocław POL DNS - DNS 0
- Miduch Ryszard 1964-01-19 Puławy POL DNS - DNS 0
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL DNS - DNS 0

[M65] - 200m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL 27.98 0 22.33 941
2 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 28.46 0 22.71 890
3 Formaniewicz Andrzej 1957-08-12 Toruń POL 30.22 0 24.12 711
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 30.86 0 24.13 710
- Cząstka Jan 1958-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0
- Musiał Wiesław 1957-10-20 MKS MOS Śrem POL DNS - DNS 0
- Orłowski Waldemar 1957-06-19 KS Sprint Bielsko-Biała POL DNS - DNS 0

[M70] - 200m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL 30.02 0 23.15 832
2 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 31.14 0 24.01 724
3 Suski Jan 1953-08-27 Bałtyk Koszalin POL 31.45 0 24.42 675
4 Kuschill Juliusz 1950-05-22 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 31.61 0 24.04 720
5 Kroemeke Rafał 1953-11-07 Gliwice POL 32.58 0 25.30 577
6 Kwoczała Zygmunt 1949-12-19 Gliwice POL 34.33 0 25.93 511
7 Olszowy Andrzej 1952-12-13 Sopot POL 34.35 0 26.49 455
- Lorenz Sylwester 1950-12-11 AZS Poznań POL DNS - DNS 0
- Szymura Henryk 1952-01-26 MMKS Kędzierzyn-Koźle POL DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M75] - 200m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Felicetti Vincenzo 1949-02-18 Road Runners Club Milano ITA 30.88 0 23.16 830
2 Popławski Janusz 1948-08-30 RLTL Rdom POL 34.27 0 25.70 534
3 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 36.43 0 26.91 416
4 Dłużniewski Izydor 1945-04-04 TS Start Lublin POL 39.40 0 28.85 257
5 Dysarz Zygmunt 1948-07-22 Bydgoszcz POL 41.74 0 31.31 110
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Burdzy Mieczysław 1946-02-01 Stargard POL DNF - DNF 0

[M80] - 200m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kostro Włodzimierz 1943-04-24 CAS Gdynia POL 37.79 0 27.10 399
2 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 42.82 0 30.70 141
3 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 49.98 0 35.40 1
- Frąckowiak Jan 1939-06-21 TKKF ZJEDNOCZENI-Bydgoszc POL DNS - DNS 0
- Jędrusik Józef 1941-05-19 Sosnowiec POL DNS - DNS 0

[M85] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 59.11 0 37.95 0

[M90] - 200m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wierzchowski Henryk 1932-11-06 Toruń POL 53.45 0 31.23 114

400m (101)

[K30] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piechuta Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa POL 01:01.23 - 01:00.31 861
2 Pawlok Anna 1989-09-12 Triathlon Training Center POL 01:05.16 - 01:04.18 737

[K35] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 01:04.43 - 01:01.72 815
2 Pasieka Agnieszka 1988-03-29 UKL Feniks Świdwin POL 01:09.19 - 01:07.69 632
3 Kamysz Magdalena 1984-06-06 KS Sokół Zblewo POL 01:10.68 - 01:07.22 646
4 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 01:12.96 - 01:10.39 558
- Ilczuk Weronika 1986-03-27 Lemiesz Team Warszawa POL DNS - DNS 0

[K40] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiesz Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team POL 55.45 - 51.17 1192
2 Hałaczkiewicz Sylwia 1982-11-22 Bełchatów POL 01:07.47 - 01:03.23 766
3 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 01:11.67 - 01:06.14 678
- Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[K45] - 400m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Mielczarek Alicja 1978-01-27 KS Schulo Team Działdowo POL 01:05.71 - 59.21 898
2 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 01:09.85 - 01:02.94 775
3 Michalczyk-Zglińska Iwona 1974-10-27 Sulejówek POL 01:10.07 - 01:01.57 819
4 Orzeł Anna 1977-04-25 Koszalin POL 01:13.16 - 01:05.92 684
5 Brulińska Monika 1976-08-02 TKKF Płock POL 01:16.87 - 01:08.70 604
- Michalak Marta 1978-11-19 PTS Płońsk POL DNS - DNS 0

[K50] - 400m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Milińska-Tymendorf Anna 1970-02-28 Masters La SGH POL 01:07.84 - 57.54 956
2 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź POL 01:12.92 - 01:01.84 811
3 Adryjańczyk Małgorzata 1974-02-12 Toruń POL 01:13.50 - 01:04.03 741
4 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 01:16.23 - 01:05.24 704

[K55] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0

[K60] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Pieczulis Krystyna 1962-11-12 AZS UWM Olsztyn/W-MKLAM POL 01:32.64 - 01:12.65 499
- Marek Ewa 1960-07-23 Athletics Busko Zdrój POL DNS - DNS 0

[K65] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Bulkeviciute Terese 1956-10-02 Na ,pagauk! LTU DNS - DNS 0

[K75] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Surdyn Daniela 1945-07-26 UKS Clan Ostrołęka POL 02:09.62 - 01:22.43 281
2 Kasierska Ewa 1948-11-25 WKB META LUBLINIEC POL 02:25.70 - 01:36.85 73

[K85] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rosińska Janina 1936-04-30 AZS Łódź POL 03:20.59 - 01:46.15 11

[M35] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czyż Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków POL 48.86 - 47.69 1062
2 Dobek Paweł 1987-12-12 KS sprintwarsaw POL 53.23 - 51.96 804
3 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 53.83 - 51.87 809
4 Rudowski Rafał 1986-11-01 AZS AWF Warszawa POL 56.24 - 54.55 665
5 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 56.76 - 55.40 622
6 Wojtkowski Jan 1986-09-26 AZS AWF Warszawa POL 57.10 - 55.38 623
7 Behrendt Paweł 1987-11-23 Kalos Kagatos POL 01:03.59 - 01:02.07 336
- Chyła Mateusz 1987-07-08 Gdańsk POL DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M40] - 400m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Adamczyk Jakub 1979-09-26 Warszawa POL 50.09 - 46.43 1145
2 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 52.39 - 48.87 987
3 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 53.96 - 50.67 878
4 Kupiec Tomasz 1982-05-31 Wodociągi M. Krakowa POL 54.00 - 51.04 857
5 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 56.31 - 52.53 772
6 Zajk Radosław 1983-08-25 Rumia POL 56.72 - 53.96 696
7 Zdobylak Lucjan 1981-07-25 LKS Polkowice POL 57.35 - 53.85 701
8 Musiatowicz Wojciech 1980-09-14 UKS Herkules Sulejówek POL 57.62 - 53.75 707
- Jaszczur Michał 1981-09-26 Płońsk POL DNS - DNS 0
- Mreła Adrian 1982-10-22 ROKA POL DNS - DNS 0
- Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL DNS - DNS 0

[M45] - 400m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 55.84 - 51.08 854
2 Siejka Mariusz 1977-03-23 Sprinterzy com Kraków POL 58.04 - 53.09 742
3 Sekieta Radosław 1976-04-13 KS DYNAMIC ŁÓDŹ POL 58.37 - 53.05 744
4 Kocerka Jacek 1976-10-07 KS Lemiesz Team POL 59.03 - 53.65 712
5 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 01:00.02 - 54.91 647
6 Szyposzyński Kamil 1978-08-31 UKL Feniks Świdwin POL 01:01.17 - 56.33 577
- Guzowski Krzysztof 1975-01-15 Złotniki POL DNS - DNS 0
- Przysiwek Piotr 1975-08-20 Drzecin POL DNS - DNS 0

[M50] - 400m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 54.84 - 48.86 988
2 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 57.93 - 51.27 843
3 Zienkiewicz Janusz 1972-01-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL POL 01:00.46 - 53.15 739
4 Tomczyk Marcin 1973-07-29 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 01:00.94 - 54.29 679
5 Bożomański Tomasz 1972-12-05 UKS Clan Ostrołęka POL 01:23.85 - 01:14.21 40
- Musiał Michał 1969-07-29 AMS Niemcz POL DNS - DNS 0
- Staveckas Vidas 1971-12-04 F.O.C.U.S running LTU DNS - DNS 0
- Steinka Marian 1971-02-24 Kościerzyna POL DNS - DNS 0
- Stępniak Radosław 1971-12-04 Legnica POL DNF - DNF 0

[M55] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 01:00.13 - 51.81 813
2 Rygier Jerzy 1965-05-20 Złotoria POL 01:01.98 - 52.33 784
3 Binczyk Jarosław 1966-01-18 W-MKLAM Olsztyn POL 01:03.21 - 53.37 727
4 Zboiński Wojciech 1967-11-10 Koszalin POL 01:03.27 - 54.15 686
5 Prusik Andrzej 1967-11-05 Olsztyn POL 01:07.77 - 58.00 501
6 Listowski Andrzej 1968-09-26 Namysłów POL 01:08.67 - 59.17 450
- Navagrudskas Vladas 1966-08-15 Na,pagauk LTU DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M60] - 400m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Fraś Andrzej 1962-07-05 Środa Wlkp. POL 01:05.07 - 53.83 703
2 Grotkowski Krzysztof 1963-07-26 Okuniew POL 01:07.45 - 56.18 585
3 Daniluk Stanisław 1963-03-20 AKM Olsztyn POL 01:09.18 - 57.62 518
4 Linowiecki Cezary 1960-03-04 Bałtyk Koszalin POL 01:09.75 - 56.91 550
5 Marek Andrzej 1960-05-25 Athletics Busko Zdrój POL 01:12.69 - 59.31 444
6 Gasek Wiesław 1960-06-11 UKL Feniks Świdwin POL 01:12.72 - 59.33 443
7 Bakuła Jerzy 1960-04-25 UKS Clan Ostrołęka POL 01:13.55 - 01:00.01 415
8 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 01:16.67 - 01:03.42 289
9 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 01:18.46 - 01:03.58 284
10 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 01:21.02 - 01:06.10 206
- Pietrzak Waldemar 1959-08-24 Krośniewice POL DNS - DNS 0

[M65] - 400m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl POL 01:03.00 - 50.70 877
2 Schmelzer Warren 1954-08-05 South Africa - 01:07.10 - 52.51 774
2 Zduniak Krzysztof 1957-08-12 KS Dynamic Łódź POL 01:07.93 - 54.28 679
3 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin POL 01:08.99 - 54.36 675
4 Kostra Zbigniew 1955-01-01 Wejherowo POL 01:10.92 - 55.49 618
- Kłosowicz Stanisław 1957-03-03 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Kubiczek Piotr 1957-01-16 Kozy POL DNS - DNS 0

[M70] - 400m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 01:13.38 - 56.61 564
2 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 01:22.02 - 01:03.28 294
3 Arażny Arkadiusz 1953-02-06 Warszawa POL 01:25.08 - 01:05.64 219
- Apostoł Marian 1952-09-28 Kraków POL DNS - DNS 0
- Szparak Ryszard 1951-07-02 Olsztyn POL DNS - DNS 0

[M75] - 400m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 01:16.66 - 56.40 574
2 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 01:22.39 - 59.89 420
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL DNS - DNS 0

[M80] - 400m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 01:43.14 - 01:11.89 74
2 Broc Jerzy 1942-12-27 Suwałki POL 01:56.30 - 01:19.77 0

[M85] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Angiel Władysław 1937-02-18 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 02:26.87 - 01:29.24 0

[pk] - 400m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Wróbel Patrycja 2004-01-22 Pasłęk POL 58.89 - 58.89 909

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

800m (91)

[K35] - 800m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bujnowska Małgorzata 1985-09-06 AZS UMCS Lublin POL 02:31.13 - 02:26.75 786
2 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 02:33.80 - 02:29.34 752
3 Pasieka Agnieszka 1988-03-29 UKL Feniks Świdwin POL 02:36.08 - 02:34.97 679
4 Dejnecka Ewa 1986-12-16 Toruń POL 02:45.82 - 02:42.24 592

[K40] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lemiesz Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team POL 02:10.51 - 02:01.91 1154
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 02:39.31 - 02:28.81 758
3 Woźniak Joanna 1983-09-25 MLUKS Trzebiatów POL 02:41.98 - 02:34.90 680
4 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 02:42.85 - 02:33.32 700
- Krakowiak Monika 1983-11-23 AML Słupsk POL DNS - DNS 0
- Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL DNS - DNS 0
- Schulz-Pietruszka Magdalena 1983-11-12 Schulo Team Działdowo POL DNS - DNS 0

[K45] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Burchard Ilona 1978-02-21 KS Lemiesz Team POL 02:37.97 - 02:24.02 823
2 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 02:38.11 - 02:22.95 838
3 Brulińska Monika 1976-08-02 TKKF Płock POL 02:59.12 - 02:41.94 595
4 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 03:10.96 - 02:51.21 492
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 03:24.81 - 03:02.08 383

[K50] - 800m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Andrzejewska Joanna 1970-06-11 AZS UMCS Lublin POL 02:39.36 - 02:16.81 925
2 Burdajewicz Katarzyna 1971-04-01 Dolsk POL 02:55.91 - 02:32.37 712
3 Maszorek-Szymala Anna 1970-07-18 KS Dynamic Łódź POL 03:00.22 - 02:34.72 683

[K55] - 800m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 03:25.55 - 02:53.32 470
2 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 04:01.92 - 03:16.49 260

[K65] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 04:39.24 - 03:27.03 185

[M35] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwiński Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza POL 01:57.78 - 01:57.37 876
2 Borowiec Michał 1985-08-02 Biegający Świdnik POL 02:02.63 - 01:59.34 825
3 Kuterba Piotr 1987-07-17 KS Pointer Siercza POL 02:06.63 - 02:05.20 682
4 Zosiuk Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów POL 02:07.21 - 02:03.80 715
5 Kita Piotr 1987-01-03 MOK Mszana Dolna POL 05:05.57 - 04:59.76 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M40] - 800m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Górny Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz POL 02:08.09 - 01:59.82 813
2 Porzuczek Bartosz 1981-12-29 Brzeźnica POL 02:09.05 - 02:01.68 766
3 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 02:15.64 - 02:05.86 667
4 Sałamacha Jarosław 1980-11-02 Pszczółkowski Team POL 02:16.82 - 02:07.98 619
5 Rogoziński Olaf 1980-02-20 Maratończyk Poznań POL 02:20.51 - 02:10.38 567
6 Cuber Wojciech 1982-05-12 Złotów POL 02:23.55 - 02:16.43 446
7 Małecki Piotr 1981-06-29 Lemiesz Team POL 02:26.47 - 02:18.11 415
- Matuszewski Karol 1983-12-04 KS WILKI Pomorskie POL DNS - DNS 0
- Piątkowski Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team POL DNS - DNS 0

[M45] - 800m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 02:06.76 - 01:56.68 894
2 Kobiałka Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team POL 02:10.61 - 01:59.27 827
3 Kołakowski Rafał 1977-08-12 Schulo Team Działdowo POL 02:14.38 - 02:02.72 741
4 Szyposzyński Kamil 1978-08-31 UKL Feniks Świdwin POL 02:24.80 - 02:13.29 507
- Przysiwek Piotr 1975-08-20 Drzecin POL DNS - DNS 0
- Waleński Michał 1974-04-04 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
- Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk POL DNS - DNS 0
- Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL DNS - DNS 0

[M50] - 800m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 02:06.05 - 01:50.56 1064
2 Piotrowski Andrzej 1973-05-07 Warszawa POL 02:09.22 - 01:54.26 960
3 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 02:19.37 - 01:59.29 826
4 Karasiński Marcin 1970-09-03 Kalisz POL 02:25.41 - 02:05.47 676
5 Zielonka Robert 1973-11-29 Dulowa POL 02:27.30 - 02:10.24 570
- Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL DNS - DNS 0
- Staveckas Vidas 1971-12-04 F.O.C.U.S running LTU DNF - DNF 0

[M55] - 800m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rybarczyk Jan 1967-06-11 Darłowo POL 02:15.03 - 01:53.70 975
2 Czerwoński Artur 1968-05-21 KS Lemiesz Team POL 02:18.23 - 01:57.34 877
3 Navagrudskas Vladas 1966-08-15 Na,pagauk LTU 02:21.03 - 01:57.77 865
3 Prusik Andrzej 1967-11-05 Olsztyn POL 02:30.80 - 02:06.97 642
- Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL DNS - DNS 0
- Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M60] - 800m (9)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 Tychowo POL 02:30.18 - 02:01.33 775
2 Daniluk Stanisław 1963-03-20 AKM Olsztyn POL 02:38.20 - 02:08.89 599
3 Maj Tadeusz 1963-01-12 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 02:43.37 - 02:11.99 533
4 Płochocki Ryszard 1961-03-11 UKS-12 Kalisz POL 02:45.20 - 02:12.36 526
5 Łukaszewicz Ryszard 1961-04-03 Warszawa POL 02:49.91 - 02:16.13 452
6 Werner Czesław 1962-12-19 Malanów POL 02:55.65 - 02:21.91 349
7 Michałkiewicz Piotr 1959-06-02 Iława POL 03:02.82 - 02:24.06 314
- Alfut Grzegorz 1961-05-31 Velo Sierpc POL DNS - DNS 0
- Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL DNS - DNS 0

[M65] - 800m (11)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Cząstka Jan 1958-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl POL 02:33.35 - 01:59.83 812
2 Schmelzer Warren 1954-08-05 South Africa - 02:33.83 - 01:56.20 907
2 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 02:47.90 - 02:06.83 645
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 02:48.59 - 02:10.62 562
4 Piotrowski Eugeniusz 1956-02-20 UKL Feniks Świdwin POL 02:54.13 - 02:12.67 520
5 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 02:54.16 - 02:12.69 519
6 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 02:55.58 - 02:12.63 520
7 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 02:57.99 - 02:19.08 398
8 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 03:00.72 - 02:21.21 361
- Born Andrzej 1957-11-30 Gdańsk POL DNS - DNS 0
- Mydlarz Jerzy 1954-08-12 MKS Juvenia Białystok POL DNS - DNS 0

[M70] - 800m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 02:58.53 - 02:11.45 545
2 Melnyczok Jan 1952-11-28 BGB Endorfiny POL 03:06.90 - 02:18.81 403
3 Dądela Antoni 1952-03-27 LKS Viktoria Olesno POL 03:07.12 - 02:18.97 400
4 Lenc Janusz 1953-10-21 TKKF Kolejarz Bydgoszcz POL 05:07.73 - 03:50.49 0
- Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL DNS - DNS 0

[M75] - 800m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 03:00.50 - 02:08.06 617
2 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 03:10.90 - 02:12.26 528
3 Rojewski Tadeusz 1946-11-15 Kędzierzyn-Koźle POL 03:17.49 - 02:18.52 408
4 Kik Andrzej 1947-07-16 Nie Marnuj Tlenu POL 03:32.74 - 02:30.94 215
- Repczyński Aleksander 1947-08-24 Unia 100 Swarzędz POL DNS - DNS 0
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0

[M80] - 800m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 04:03.31 - 02:41.39 100
2 Grabka Stanisław 1943-05-24 Kraków POL 04:12.69 - 02:50.24 37

[pk] - 800m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kepka Grzegorz 1989-05-05 Wejherowo POL 02:16.01 - 02:16.01 454

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

1500m (85)

[K35] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Dudzik Urszula 1988-10-21 MOK Mszana Dolna POL 05:05.39 - 04:59.65 788
2 Grzonka Kamila 1986-12-10 KS Sokół Zblewo POL 05:05.45 - 04:55.19 818
3 Brzezina Ewelina 1986-12-15 Rybnik POL 05:11.06 - 05:00.61 782
4 Wojtkowiak Marta 1985-07-07 Warszawa POL 05:12.23 - 04:59.43 789

[K40] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Rostkowska Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba POL 04:35.58 - 04:14.03 1116
2 Kowalska Agnieszka 1980-07-20 Schulo Team Działdowo POL 05:33.62 - 05:07.53 737
3 Nowak Monika 1981-11-02 Częstochowa POL 05:34.19 - 05:10.56 718
- Krakowiak Monika 1983-11-23 AML Słupsk POL DNS - DNS 0

[K45] - 1500m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Petka Lucyna 1976-04-15 SKL FILIPPIDES POL 05:35.65 - 04:59.43 789
2 Siembida Małgorzata 1978-02-12 SKB Stalowa Wola POL 05:43.36 - 05:08.85 729
3 Bożomańska Elżbieta 1975-05-09 UKS Clan Ostrołęka POL 06:21.65 - 05:37.61 559
4 Zielińska Ilona 1978-02-24 Bałtyk POL 06:41.00 - 06:00.70 438
5 Grzywacz Dorota 1974-08-03 Chojnice POL 06:56.87 - 06:05.68 414

[K55] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Klejna Wiesława 1967-09-19 KS Sokół Zblewo POL 06:51.98 - 05:39.84 546
2 Maison Jolanta 1968-04-09 KROKUS ASTROMAL LESZNO POL 06:53.06 - 05:43.83 525
3 Werner Ewa 1964-10-31 Malanów POL 08:14.04 - 06:36.47 281
- Dąbrowska Alicja 1966-07-14 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0

[K60] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Barton Krystyna 1960-11-17 Przechlewo POL 07:31.46 - 05:48.80 499

[K65] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Bulkeviciute Terese 1956-10-02 Na ,pagauk! LTU 07:00.31 - 05:12.16 708
1 Ossowska Ewa 1957-03-29 KS Sokół Zblewo POL 07:12.17 - 05:24.17 635
2 Kozłowska Danuta 1955-03-28 Sierpc POL 09:13.76 - 06:47.12 241

[K70] - 1500m (1)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kapuścińska Anna 1952-02-05 KS Dynamic POL 08:52.65 - 06:15.62 368

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M35] - 1500m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerwiński Adam 1988-10-02 UKS Lider Siercza POL 04:07.94 - 04:04.20 844
2 Brylewski Mateusz 1986-05-15 #biegajzeSlawkiem POL 04:19.31 - 04:12.13 752
3 Stasiowski Piotr 1986-02-22 Nowosarzyńska Grupa Biego POL 04:27.01 - 04:17.93 688
4 Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL 04:35.14 - 04:29.25 572
5 Dzięgielewski Paweł 1985-03-13 MKL Toruń POL 04:51.43 - 04:41.52 458
6 Behrendt Paweł 1987-11-23 Kalos Kagatos POL 04:53.48 - 04:47.20 409
7 Tkaczuk Tomasz 1989-01-07 MD Run Training POL 04:56.26 - 04:51.79 372
- Kita Piotr 1987-01-03 MOK Mszana Dolna POL DNS - DNS 0

[M40] - 1500m (10)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Piątkowski Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team POL 04:05.22 - 03:53.74 973
2 Nagórek Marcin 1980-10-05 Słupsk POL 04:14.46 - 03:57.61 924
3 Piotraschke Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POL 04:18.13 - 03:59.34 903
4 Wójcik Tomasz 1984-01-26 Aktywna Pszczyna POL 04:26.29 - 04:13.83 733
5 Barabasz Mariusz 1982-08-11 Kaliska Kościerskie POL 04:45.93 - 04:30.72 558
6 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 04:49.69 - 04:28.60 578
7 Rogoziński Olaf 1980-02-20 Maratończyk Poznań POL 04:52.97 - 04:31.64 549
- Przybylski Rafał 1981-01-27 Kutno POL DNS - DNS 0
- Waszczuk Tomasz 1980-05-26 Szczecin POL DNS - DNS 0
- Mreła Adrian 1982-10-22 ROKA POL DNF - DNF 0

[M45] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kujawski Grzegorz 1978-03-19 Puck POL 04:17.79 - 03:57.32 928
2 Morawski Robert 1978-01-13 LKS Vectra/WireCo Sport POL 04:40.47 - 04:16.35 705
3 Zienkiewicz Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk POL 04:45.18 - 04:14.92 721
4 Mucha Sebastian 1978-10-27 KS Przaśnik POL 05:24.83 - 04:59.04 317
5 Zieliński Aleksander 1978-05-17 Drwęca Kaszczorek POL 05:30.81 - 05:04.54 278
- Waleński Michał 1974-04-04 TKKF Koszalin POL DNS - DNS 0
- Żmuda Tomasz 1976-09-09 CW FANZA Kołobrzeg POL DNS - DNS 0

[M50] - 1500m (5)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 04:18.15 - 03:47.25 1058
2 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 04:34.83 - 04:00.04 894
3 Guzowski Dariusz 1969-07-15 Talex Borzytuchom POL 04:48.00 - 04:07.56 804
4 Regulski Doman 1972-02-26 RunningPerformance pl POL 04:51.46 - 04:16.57 703
- Zielonka Robert 1973-11-29 Dulowa POL DNF - DNF 0

[M55] - 1500m (4)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 04:47.31 - 03:58.93 908
2 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 06:09.44 - 05:07.23 260
3 Podmanicki Wojciech 1966-10-22 Radom POL 06:34.54 - 05:30.90 127
- Nowakowski Jacek 1966-12-04 Warszawa POL DNS - DNS 0

2024 by ATP_Web

   

33. Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Toruń 2024

Pełny raport wyników

[M60] - 1500m (7)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kasprzak Ireneusz 1962-03-31 Wrocławski Banita POL 04:37.68 - 03:45.00 1088
2 Gajda Robert 1963-11-30 Pułtusk POL 05:16.11 - 04:18.39 683
3 Płochocki Ryszard 1961-03-11 UKS-12 Kalisz POL 05:22.95 - 04:19.36 673
4 Goclik Stanisław 1961-09-04 ŻKB 1992 POL 05:33.90 - 04:28.16 583
5 Tomczak Henryk 1962-03-22 Wrocław POL 05:53.47 - 04:46.42 416
6 Nadkański Marek 1962-03-24 MOK Mszana Dolna POL 06:14.42 - 05:03.39 286
- Alfut Grzegorz 1961-05-31 Velo Sierpc POL DNS - DNS 0

[M65] - 1500m (8)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Schmelzer Warren 1954-08-05 South Africa - 05:24.04 - 04:03.68 850
1 Macioł Andrzej 1954-12-22 Kraków POL 05:33.74 - 04:10.97 765
2 Born Andrzej 1957-11-30 Gdańsk POL 05:35.72 - 04:19.88 668
3 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 05:39.96 - 04:23.16 633
4 Chodara Roman 1954-09-14 Runners Team Kętrzyn POL 06:08.49 - 04:37.10 498
5 Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL 06:09.93 - 04:49.06 394
6 Kurpiewski Janusz 1955-10-19 UKS Dziewiątka KUTNO POL 06:15.20 - 04:44.93 429
- Elmerych Janusz 1958-09-02 Riders From Poland POL DNF - DNF 0

[M70] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gapski Zbigniew 1953-08-03 Starogard Gdański POL 05:48.92 - 04:19.81 668
2 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 05:49.42 - 04:14.94 721
3 Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL 07:10.49 - 05:20.54 179

[M75] - 1500m (6)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 07:00.26 - 04:47.25 409
2 Kik Andrzej 1947-07-16 Nie Marnuj Tlenu POL 07:12.71 - 05:02.64 291
3 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 07:29.39 - 05:10.89 236
4 Michalak Jerzy 1948-09-01 KB Płońsk POL 07:54.90 - 05:35.75 106
- Leśniak Marian 1947-11-10 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL DNS - DNS 0
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0

[M80] - 1500m (2)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 07:46.79 - 05:05.70 270
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 09:52.91 - 06:34.34 0

[pk] - 1500m (3)   

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerniewski Marcin 1990-12-27 Słupsk POL 04:14.50 - 04:14.50 726
2 Kepka Grzegorz 1989-05-05 Wejherowo POL 04:40.76 - 04:40.76 465
- Adruszkiewicz Damian 2002-04-03 Stargard POL DNS - DNS 0

Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web