34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - 5000m - Mężczyźni

 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sokołowski Ryszard 1987-06-16 LKB Piraci Petk POL 15:52.03 - 15:46.60 676
2 Wacko Marcin 1985-06-07 Poznań POL 16:22.74 - 16:01.32 636
3 Witkowski Michał 1989-07-05 #PLANBIEGANIE POL 16:49.03 - 16:49.03 515
4 Mikuś Marcin 1986-01-15 Tczew POL 17:15.18 - 17:01.00 487
5 Malinowski Adam 1986-11-04 Team Adaśko POL 17:20.28 - 17:14.35 457
6 Babiński Łukasz 1985-05-27 KB Biegający DietetykTeam POL 17:24.02 - 17:01.26 487
7 Hasiak Maciej 1986-12-21 SKB Stalowa Wola - 17:33.73 - 17:27.72 427
8 Reclaf Piotr 1989-06-28 KB Biegający DietetykTeam POL 18:18.76 - 18:18.76 323
9 Kobiela Piotr 1987-09-16 Sulęczyno POL 19:17.86 - 19:17.86 221
- Dejer Dominik 1986-05-07 TRI Włodawa POL DNS - DNS 0
- Mielewczyk Łukasz 1987-03-10 Biegający Dietetyk Team POL DNF - DNF 0
- Wojciechowski Kamil 1988-01-01 LKS Vectra Włocławek POL DNF - DNF 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Flaga Przemysław 1983-01-27 KB Sporting POL 15:54.38 - 15:18.21 756
2 Makoś Kamil 1981-07-12 Bolesławiec POL 16:17.63 - 15:32.66 715
3 Lizak Wojciech 1980-12-06 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 17:30.54 - 16:33.81 553
4 Witkowski Paweł 1979-07-16 Wieliszew Heron Team POL 18:20.25 - 17:12.03 462
- Godlewski Łukasz 1982-05-10 Godlewski Runners POL DNS - DNS 0
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Szopa Łukasz 1979-02-28 WKS Oleśniczanka Oleśnica POL 16:50.96 - 15:40.09 694
2 Gołaszewski Michał 1976-08-08 Team Kopeć POL 16:52.94 - 15:25.73 734
3 Regimowicz Tomasz 1976-08-21 Adam Draczyński Running T POL 17:40.74 - 16:09.41 615
4 Sobczyk Tomasz 1977-07-05 MKS Siechnice POL 20:29.83 - 18:43.94 277
5 Domagalski Marcin 1979-04-15 SSA Legia 1926 Warszawa POL 28:10.61 - 26:12.10 0
- Szkaradek Aleksander 1979-04-24 ZESPÓŁ SZKÓŁ ŚWIEBODZICE POL DNS - DNS 0
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Celiński Robert 1973-01-30 AZS AWF Warszawa POL 16:49.68 - 14:50.54 838
2 Kozak Arkadiusz 1972-01-12 Bałtyk Koszalin POL 16:49.97 - 14:42.71 862
3 Jasiński Artur 1974-06-15 Wieluński Biegacz POL 17:06.89 - 15:13.93 768
4 Gozdek Radek 1973-08-20 Warszawski Scyzoryk POL 17:42.93 - 15:46.01 677
5 Bochenko Daniel 1972-07-14 Brzozowa POL 17:52.46 - 15:45.91 678
6 Kunina Paweł 1971-12-30 TL ATHLETICS JASTRZĘBIE POL 18:05.01 - 15:48.30 671
7 Krupiński Bogumił 1973-02-16 Olsztyn POL 18:06.75 - 15:58.51 644
8 Chmielewski Andrzej 1973-04-26 Zryw Zazamcze Włocławek POL 19:40.32 - 17:21.04 442
9 Strzelecki Konrad 1973-09-29 WKB Maratończyk Włocławek POL 20:51.62 - 18:33.94 295
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Myśliwiec Jan 1965-05-24 Ślemień POL 17:58.33 - 14:42.61 863
2 Góralski Jarosław 1969-05-28 Kutno POL 20:58.80 - 17:50.23 379
- Morawski Jacek 1969-06-30 MD Run Training POL DNS - DNS 0
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kulczyk Jerzy 1962-03-29 MLUKS Trzebiatów POL 19:32.00 - 15:31.62 717
2 Ćwikliński Stanisław 1963-09-23 Biegający Tczew POL 19:34.26 - 15:51.86 661
3 Kiełczewski Grzegorz 1960-04-08 Wrocław POL 20:17.82 - 15:48.80 670
4 Maj Tadeusz 1963-01-12 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 21:07.65 - 16:57.67 495
5 Alfut Grzegorz 1961-05-31 TKKF KUBUŚ SIERPC POL 21:51.19 - 17:11.91 462
6 Gajda Roman 1963-03-11 ULKS Technik Trzcinica POL 22:31.45 - 18:04.94 350
7 Groblewski Edward 1960-01-03 Orchów POL 22:52.59 - 17:49.38 381
8 Moszyński Jacek 1964-05-06 TKKF Koszalin POL 22:56.14 - 18:35.50 292
9 Grzywacz Stanisław 1960-12-28 Małe Swornegacie POL 23:20.78 - 18:22.41 316
10 Syska Ryszard 1960-05-26 Skarżysko-Kamienna POL 24:57.16 - 19:26.44 207
- Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL DNS - DNS 0
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łukasiak Andrzej 1958-12-11 Cieszyn POL 20:49.95 - 16:04.09 629
2 Nagórek Krzysztof 1957-11-01 Słupsk POL 21:04.90 - 16:05.62 625
3 Baranowski Antoni 1959-05-17 Tumidaj POL 22:07.99 - 17:04.28 480
4 Sienkiewicz Czesław 1958-12-20 KS Krotosz Krotoszyn POL 22:55.03 - 17:40.56 399
5 Trela Jacek 1958-07-27 AZS AWF KRAKÓW MASTERS POL 24:23.71 - 18:48.96 268
6 Pajda Henryk 1955-05-22 KS Dynamic Łódź POL 26:39.51 - 19:43.48 182
- Cichy Marek 1958-12-18 Lublin POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Balicki Andrzej 1951-09-07 Gdynia POL 20:37.81 - 14:46.77 850
2 Łyżnicki Zygmunt 1951-08-10 MOK Mszana Dolna POL 21:58.13 - 15:44.31 682
3 Piekarczyk Wojciech 1953-04-22 KS.Żeglina POL 21:58.76 - 15:55.05 653
4 Rosłowicz Jerzy 1952-12-10 Lublin POL 22:02.24 - 15:57.57 646
5 Reczkowski Andrzej 1954-02-04 KB Athletic Zręcin POL 23:22.33 - 17:06.65 474
6 Dziekoński Tadeusz 1950-08-29 Białystok POL 23:25.99 - 16:36.28 546
- Majer Mieczysław 1953-09-09 KS-KOZIOŁEK POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Kopta Jerzy 1945-11-18 Kraków POL 24:09.37 - 16:10.64 611
2 Dobak Stefan 1946-07-23 KB Szamotuły POL 25:22.93 - 17:11.79 462
3 Macoch Zbigniew 1948-01-01 Krzepice POL 26:11.55 - 17:56.83 366
- Niewiadomski Zdzisław 1949-04-17 Brak POL DNS - DNS 0
- Wyganowski Andrzej 1945-04-03 Wygan Kołobrzeg POL DNS - DNS 0
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Sowiński Edmund 1942-02-25 TKKF Płock POL 30:20.92 - 19:18.47 220
2 Kuropatwa Kazimierz 1943-04-28 Przemyski Klub Biegacza POL 34:37.54 - 22:21.26 27
- Maler Władysław 1940-05-02 Warszawa POL DNS - DNS 0
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web