34. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters
Włocławek 2024
 

Wyniki konkurencji - 5000m chód - Wszyscy

 

[K40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Stafi Joanna 1984-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice POL DNS - DNS 0
 

[K45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Pasińska-Skowron Sylwia 1977-10-13 Pruszyński Sport Team - DNS - DNS 0
 

[K50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
- Lukoszek Katarzyna 1970-02-03 Pruszyński Sport Team POL DNS - DNS 0
 

[K55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Morawczyńska Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski POL 28:55.69 - 24:21.45 914
 

[K60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewska Janina 1959-12-05 UKS Jedynka Reda POL 31:11.88 - 24:13.70 923
2 Behounek Małgorzata 1961-10-02 KS AZS AWF Kraków POL 37:11.44 - 29:29.98 609
 

[M35]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Selke Radosław 1985-06-13 UKS MTE Milanówek POL 24:43.05 - 24:05.38 735
2 Wojtowicz Marcin 1985-10-22 Winchester & District AC POL 29:33.89 - 29:00.36 430
- Szymański Marcin 1985-08-20 WKB Maratończyk Włocławek POL DNS - DNS 0
 

[M40]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Czerski Krzysztof 1980-05-25 KS z Nogami w Chmurach POL 24:39.76 - 23:12.16 798
2 Karpiński Sebastian 1981-10-25 RK Athletics Warszawa POL 26:18.66 - 25:06.83 664
 

[M45]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Siwiński Piotr 1977-10-15 RK Athletics POL 28:44.80 - 26:38.72 566
 

[M50]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Lipiec Tomasz 1971-05-10 Warszawa POL 23:33.97 - 20:39.06 996
2 Nurkiewicz Jarosław 1971-08-20 Kung fu Pandy 3 POL 31:04.82 - 27:27.94 516
 

[M55]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Płoskoński Piotr 1965-03-20 Strzałków POL 43:12.17 - 35:53.83 139
 

[M60]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Behounek Leszek 1959-07-19 Zakopane POL 28:25.16 - 22:29.80 851
2 Kwita Zbigniew 1959-09-16 AZS Poznań POL 33:43.02 - 26:41.42 563
3 Zawadzki Kazimierz 1964-06-09 KS Lechia Gdańsk POL 36:35.04 - 30:06.74 372
 

[M65]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Łuniewski Mirosław 1957-01-25 UKS Jedynka Reda POL 30:00.34 - 23:01.58 811
2 Dybała Waldemar 1956-10-30 Szczecin POL 34:33.88 - 26:31.50 573
- Harasiński Ryszard 1956-07-19 Łódź POL DNS - DNS 0
- Małecki Waldemar 1958-01-10 Bieruń POL DNS - DNS 0
 

[M70]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Gołębiewski Edward 1950-03-14 TKKF Płomień Pobiedziska POL 34:41.63 - 24:36.71 698
2 Gamracy Leszek 1950-09-19 Gliwice POL 37:58.70 - 27:15.88 528
- Michalski Andrzej 1950-02-03 Brodnica POL DNS - DNS 0
 

[M75]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Herman Stanislaw 1947-04-12 UTW Gliwice POL 41:51.28 - 28:37.46 450
 

[M80]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Okoński Czesław 1941-07-08 Gliwice POL 48:32.37 - 31:05.66 325
 

[pk]    

Miejsce Nazwisko Imię Data urodzenia Klub/Miejscowość Kraj Wynik Siła
wiatru
Wynik
seniorowski
Punkty
1 Latański Kajetan 2003-08-20 MLKS Nadwiślanin POL 23:55.97 - 23:55.97 746
Obsługa zawodów PZLAM Copyright 2006-2024 by ATP_Web